reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Jaki kupiłaś detektor? Też wczoraj do męża mówiłam że sobie chyba sprawie pod choinkę żeby być trochę spokojniejszą

Powiem Ci że musi mieć jakiś extra sprzęt bo dziewczynki naprawdę bardzo ciężko wykryć na tak wczesnym etapie 🙈
Super wieści z dzisiejszych wizyt a te zdjęcia aż napawają optymizmem ❤️ @laurka95 czekam z Tobą z niecierpliwością... Ja zauważyłam dziś że w samochodowym fotelu strasznie mnie kłuje w podbrzuszu ale promieniuje od lędźwi właśnie ☹️ niestety nie tylko w ciąży tak mam bo zaczęło się po wypadku więc łudzę się że to nic złego się nie dzieję...
Zobaczymy na prenatalnych 29.12 czy się potwierdzi ,jak sam doktor powiedział 1 na 5 ma rację na tym etapie ciąży .
 
Dziewczyny z doświadczenia mogę tylko poradzić, żeby na tym etapie z dystansem podchodzić do określenia płci 🙈
U mnie około 11tc wydawało się, że to chłopak, nawet na zdjęciu miałam zaznaczone 😂 w 14 i 17 już dwóch lekarzy widziało dziewczynkę 😂
Na szczęście ja się nie nastawiłam, że to chłopak i w sumie do ponad 20 nie wierzyłam, że to dziewczynka 😂
 
Aaa właśnie bo wcześniej przewijał się też temat skąd wiadomo jakie lekarz posiada certyfikaty .Dziś zauważyłam , że mój doktor ma wszystko na swojej pieczątce .
 

Załączniki

  • IMG_20221215_171301.jpg
    IMG_20221215_171301.jpg
    365 KB · Wyświetleń: 31
Ej dziewczyny, bo ja jestem kompletnie zielona ...
Niby mam umówione prenatalne 30.12
Ale czy ja mam wcześniej iść oddać krew do badania i z tym na USG przyjść ? Nikt mi nic nie powiedział. Poprostu się zapisałam na prenatalne ... 🥺🥺🥺🥺
 
Ej dziewczyny, bo ja jestem kompletnie zielona ...
Niby mam umówione prenatalne 30.12
Ale czy ja mam wcześniej iść oddać krew do badania i z tym na USG przyjść ? Nikt mi nic nie powiedział. Poprostu się zapisałam na prenatalne ... 🥺🥺🥺🥺
spokojnie...ja tez mam 30.12 grudnia i tylko usg poki co :) a ty chcesz robić z krwi?
 
reklama
Co ja dzisiaj przeżyłam... 🥺 kolejny dzień z rzędu tak wymiotuje, że głowa mała. Dwa razy zrobiło mi się ciemno przed oczami i głowa zaczęła boleć, a dodatkowo sama z 2 letnia córką w domu byłam. Napisałam do mojej ginekolog i kazała mi przyjechać do szpitala, dobrze ze ma dyżur dzisiaj to jakoś bezpieczniej się czuję. Stwierdzila odwodnienie, więc leżę właśnie pod kroplówką 🥺 na jedzenie nawet patrzeć nie mogę 😥 z dobrych wiadomości z dzidzią wszystko jest dobrze ☺ przejrzalam Wasze wiadomości i gratuluję wszystkim udanych wizyt, piękne zdjęcia 😍 będę Was podczytywac, ale odezwę się jak troszkę dojdę do siebie ☺ a to mój bobo 😍
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-12-15-18-07-33-704_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-12-15-18-07-33-704_com.miui.gallery.jpg
    89,5 KB · Wyświetleń: 51
Do góry