reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Gratulacje dziewczyny! Dobrze słyszeć że wszystko w porządku mam nadzieję że tylko takie wieści będziemy czytać 😊

Ja mam ustalone prenatalne na 6.01 już nie mogę się doczekać 😁

Wczoraj pierwsze spotkanie z położna. Pobrała kilka próbek krwi, mocz, wzięła moje rozmiary, przeprowadziła wywiad ze mną i z mężem na temat chorób w rodzinie itp. i to wszystko w sumie 😁

Kolejne spotkanie z położna będę miała 02.02 o ile dobrze pamiętam.
 
Ja już po dzisiejszej wizycie .Cudnie było zobaczyć na USG tańcząca i machającą fasolkę ,serduszko pięknie bije natomiast niestety moj lekarz jeszcze nie dał posłuchać .Miałam też pobranie krwi pappa i na 29.12 mam umówione USG prenatalne.Mam nadzieję ,że po tym kluczowym badaniu będę mogła troszkę wyluzować .Aaaa no i lekarz powiedział ,że na 80%to będzie dziewczyna,co prawda zastrzegł że na tak wczesnym etapie zdarza mu się 1raz na 5 pomyłka więc żeby jeszcze się wstrzymać z kupowaniem różowych rzeczy.
Super Dzidzia 🤩 wyrostek jest poziomo i widać że będzie dziewczyna 🙃
 
Wiesz pewnie że mogę spróbować 🙃 jest coś takiego jak metoda nub i ramziego. Jak będziesz miała chwilę to sobie zerknij 😉
Dziekuję :) poczytam, bo bardzo mnie to zainteresowało. Mimo, że płeć jest dla mnie zupełnie obojętna to już był chciała się dowiedzieć kto tam jest w brzuchu.
Dzisiaj dotarła do mnie książka z vinted "w oczekiwaniu na dziecko" - udało mi się dostać w bardzo dobrym stanie, nowsze wydanie za 15 zł. Jest dosyć gruba, czytania na parę dni będzie :D
 
Dziekuję :) poczytam, bo bardzo mnie to zainteresowało. Mimo, że płeć jest dla mnie zupełnie obojętna to już był chciała się dowiedzieć kto tam jest w brzuchu.
Dzisiaj dotarła do mnie książka z vinted "w oczekiwaniu na dziecko" - udało mi się dostać w bardzo dobrym stanie, nowsze wydanie za 15 zł. Jest dosyć gruba, czytania na parę dni będzie :D
Jeszcze chwila i będziesz wiedziała 😀 ja przedwczoraj poszłam do biblioteki miejskiej i wypożyczyłam dwie książki i 3/4 jednej już przeczytałam.
 
reklama
Gratulacje dziewczyny! Dobrze słyszeć że wszystko w porządku mam nadzieję że tylko takie wieści będziemy czytać 😊

Ja mam ustalone prenatalne na 6.01 już nie mogę się doczekać 😁

Wczoraj pierwsze spotkanie z położna. Pobrała kilka próbek krwi, mocz, wzięła moje rozmiary, przeprowadziła wywiad ze mną i z mężem na temat chorób w rodzinie itp. i to wszystko w sumie 😁

Kolejne spotkanie z położna będę miała 02.02 o ile dobrze pamiętam.
A to już teraz można mieć wizyty z położną? To nie jest dopiero od 20 tygodnia? Czy to jakoś prywatnie się umawiasz?
 
Do góry