reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Wczoraj pisałam Was o kiepskim nastroju przed wizytą, i nie wiem, czy miałam jakieś przeczucie, ale pół nocy nie przespałam przez mocne skurcze macicy i ogólnie bóle brzucha i pleców. Boję się, co to u mnie może oznaczać, zwłaszcza że już oczywiście sobie wkręcam, że mi wszystkie objawy ciążowe przeszły, łącznie z piersiami 🤷🏻‍♀️ Wizytuję o 19, proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏❤️ Ja trzymam za pozostałe dziewczyny ❤️
 
reklama
Wczoraj pisałam Was o kiepskim nastroju przed wizytą, i nie wiem, czy miałam jakieś przeczucie, ale pół nocy nie przespałam przez mocne skurcze macicy i ogólnie bóle brzucha i pleców. Boję się, co to u mnie może oznaczać, zwłaszcza że już oczywiście sobie wkręcam, że mi wszystkie objawy ciążowe przeszły, łącznie z piersiami 🤷🏻‍♀️ Wizytuję o 19, proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏❤️ Ja trzymam za pozostałe dziewczyny ❤️
Oczywiście, że będę trzymać kciuki 😗.
 
Wczoraj pisałam Was o kiepskim nastroju przed wizytą, i nie wiem, czy miałam jakieś przeczucie, ale pół nocy nie przespałam przez mocne skurcze macicy i ogólnie bóle brzucha i pleców. Boję się, co to u mnie może oznaczać, zwłaszcza że już oczywiście sobie wkręcam, że mi wszystkie objawy ciążowe przeszły, łącznie z piersiami 🤷🏻‍♀️ Wizytuję o 19, proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏❤️ Ja trzymam za pozostałe dziewczyny ❤️
Trzymam kciuki za wspaniałe wiesci. Ja właśnie czekam
 
Przysługują badania po 2 poronieniu robiliśmy z mężem. Badania naszych kariotypow czyli genów wszystko ok trombofili też nie mam wyniki wzorowe po 3 poronieniu zrobiliśmy specjalne badanie dziecka w klinice okazało się że zdrowe teraz byłam na zastrzykach jak w poprzedniej ciazy donoszonej myślała że będzie dobrze bi biorę leki a tu znowu cios.. ani krwiak a nic nic... chyba kolejnej ciazy nie bedzie za bardzo się boję kolejnej straty chyba muszę się cieszyć że wogole mam 3 dzieci.. dostałam 3 godziny temu tabletki puki co nic niedzialaja
Bardzo mi przykro. Trzymaj się ❤️
 
Hello. Myślałam że tylko ja jestem niegrzeczną bo w ciągu dnia muszę wypić cole chociażby troszkę ale musi być. 🙈🙊
Apetyty też się zmieniają, wczoraj miałam apetyt na czekoladowe lody 😋😁
Teściowa lepiej przyjęła wieści o 3 wnuku, lepiej niż ja o 3 dziecku 🙉🙉🙉🙉
Haha ojj z Cola też miałam wielka przyjaźń. Piświntuszyc czasem można 🙈🤣
 
reklama
Wczoraj pisałam Was o kiepskim nastroju przed wizytą, i nie wiem, czy miałam jakieś przeczucie, ale pół nocy nie przespałam przez mocne skurcze macicy i ogólnie bóle brzucha i pleców. Boję się, co to u mnie może oznaczać, zwłaszcza że już oczywiście sobie wkręcam, że mi wszystkie objawy ciążowe przeszły, łącznie z piersiami 🤷🏻‍♀️ Wizytuję o 19, proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏❤️ Ja trzymam za pozostałe dziewczyny ❤️
Mocno trzymamy. Będzie dobrze !💗💗
 
Do góry