reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Wczoraj pisałam Was o kiepskim nastroju przed wizytą, i nie wiem, czy miałam jakieś przeczucie, ale pół nocy nie przespałam przez mocne skurcze macicy i ogólnie bóle brzucha i pleców. Boję się, co to u mnie może oznaczać, zwłaszcza że już oczywiście sobie wkręcam, że mi wszystkie objawy ciążowe przeszły, łącznie z piersiami 🤷🏻‍♀️ Wizytuję o 19, proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏❤️ Ja trzymam za pozostałe dziewczyny ❤️
Trzymam kciuki za udaną wizytę 🍀🍀🍀
Bóle o których piszesz mogą być też od jelit, przy zaparciach to się może zdarzać.

Co do gazowanych napojów to na szczęście mnie nie ciągnie - a mąż zrobił dzisiaj pyszny sok z gruszek i jabłek na śniadanie😋 Gorzej, bo zaczęłam jeść codziennie słodycze. Trzeba się trochę opanować.
Miłego dnia!
 
Ja dziś kupiłam serek na kanapki z ziołami, zwykły lekki serek, mysle zjem z bułką i pomidorem. No i niestety. Serek śmierdzi podobnie jak masło, sery itp. Ogólnie zauważyłam, ze większość rzeczy mi śmierdzi w podobny sposób 😳 Jak wchodzę do sklepu to też czuję ten charakterystyczny smród, ale nie umiem porównać do niczego 🤷🏽‍♀️🙈
 
Czy Wam też tak szybko włosy rosną ? Na głowie akurat niech rosną. 😅 mogłam robić na jesień depilacje laserową tak jak planowałam 😄
 
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Praca, budowa, firma i dziecko mnie pochłonęły. A sił o wiele mniej niż przed zajsciem w ciąże. W poniedziałek byłam na wizycie. Groszek miał wtedy 4 cm i wychodziło 10+ 6. Na prenatalne idę 29.12. Stresuje się codziennie i kupiłam detektor. Właśnie przyszedł i jak wrócę z pracy to sprawdzę czy już coś będzie słychać. Mdłości dalej są. Raz mniejsze raz większe. Jestem też już po krzywej cukrowej. Bo na czczo wyszło 93. W poniedziałek 19.12 mam wizytę i zobaczę czy dopadła mnie cukrzyca. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty przed świąteczne :) po świąteczne zresztą też :)
 
reklama
Wczoraj pisałam Was o kiepskim nastroju przed wizytą, i nie wiem, czy miałam jakieś przeczucie, ale pół nocy nie przespałam przez mocne skurcze macicy i ogólnie bóle brzucha i pleców. Boję się, co to u mnie może oznaczać, zwłaszcza że już oczywiście sobie wkręcam, że mi wszystkie objawy ciążowe przeszły, łącznie z piersiami 🤷🏻‍♀️ Wizytuję o 19, proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏❤️ Ja trzymam za pozostałe dziewczyny ❤️
Trzymam kciuki , ale wierzę że wszystko będzie dobrze ☺️❤️
 
Do góry