reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

A i mam takie pytanie. Kojarzycie może, jeżeli chodzi o testy PAPP-A, to czy wcześniej należy wykonać je i zabrać wyniki już na badania prenatalne u ginekologa? Czy to wszystko jedno, którą metodą się wykonuje to badanie? Byłam u lekarki i kazała mi koniecznie zrobić wcześniej w standardzie Kryptor, ale widzę że są także inne metody. A teraz zmieniałam lekarza i nie wiem już czy to koniecznie trzeba wcześniej i czy ma znaczenie ta metoda?
Ja w drugiej ciąży miałam pobierane pappa po USG 🤷 nawet nie wiedziałam że można robić wcześniej
 
reklama
Hello. Myślałam że tylko ja jestem niegrzeczną bo w ciągu dnia muszę wypić cole chociażby troszkę ale musi być. 🙈🙊
Apetyty też się zmieniają, wczoraj miałam apetyt na czekoladowe lody 😋😁
Teściowa lepiej przyjęła wieści o 3 wnuku, lepiej niż ja o 3 dziecku 🙉🙉🙉🙉
Mmmm.. cola ❤️
Też mi weszła, choć wcześniej piłam ją sporadycznie. Chyba dzisiaj z tych nerwów sobie sięgnę po cole, a co.
 
Mmmm.. cola ❤️
Też mi weszła, choć wcześniej piłam ją sporadycznie. Chyba dzisiaj z tych nerwów sobie sięgnę po cole, a co.
Przyjemności muszą być. Trzymam kciuki✊✊
W czasie terminu okresu jest pobolewanie jak wcześniej, jednak od 2 mcy nie mamy okresu i może stąd czuć macicę, plecy bolą itd
 
Wczoraj pisałam Was o kiepskim nastroju przed wizytą, i nie wiem, czy miałam jakieś przeczucie, ale pół nocy nie przespałam przez mocne skurcze macicy i ogólnie bóle brzucha i pleców. Boję się, co to u mnie może oznaczać, zwłaszcza że już oczywiście sobie wkręcam, że mi wszystkie objawy ciążowe przeszły, łącznie z piersiami 🤷🏻‍♀️ Wizytuję o 19, proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏❤️ Ja trzymam za pozostałe dziewczyny ❤️
Myślę że nie ma co panikować... Wierzę że będzie dobrze ✊✊ czekamy z niecierpliwością razem z Tobą do 19...
Jezu ja cole odstawiłam 7 lat temu 🙈 jak już w tym czasie się jej napilam to z wielką niechęcią a teraz mnie tak do niej ciągnie 🤦 na razie nie uległam i zadawałam się właśnie Heleną 🤣 tylko że mi się chce gazowanego a jak się napije takiej to mi za słodko 🤮 a znowu od wody gazowanej które pół życia piłam mnie odrzuciło 😱 i weź tu być mądry człowieku 🤦 trzymam kciuki za wszystkie wizyty i miłego dnia dziewczyny ❤️
 
Wczoraj pisałam Was o kiepskim nastroju przed wizytą, i nie wiem, czy miałam jakieś przeczucie, ale pół nocy nie przespałam przez mocne skurcze macicy i ogólnie bóle brzucha i pleców. Boję się, co to u mnie może oznaczać, zwłaszcza że już oczywiście sobie wkręcam, że mi wszystkie objawy ciążowe przeszły, łącznie z piersiami 🤷🏻‍♀️ Wizytuję o 19, proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏❤️ Ja trzymam za pozostałe dziewczyny ❤️
Trzymam mocno kciuki, wszystko będzie dobrze 🙂
 
Wczoraj pisałam Was o kiepskim nastroju przed wizytą, i nie wiem, czy miałam jakieś przeczucie, ale pół nocy nie przespałam przez mocne skurcze macicy i ogólnie bóle brzucha i pleców. Boję się, co to u mnie może oznaczać, zwłaszcza że już oczywiście sobie wkręcam, że mi wszystkie objawy ciążowe przeszły, łącznie z piersiami 🤷🏻‍♀️ Wizytuję o 19, proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏❤️ Ja trzymam za pozostałe dziewczyny ❤️
Trzymam mocno kciuki i czekamy na informacje po wizycie .
 
Co do picia coli to nie jestem jakaś super fanka , zamawiam jedynie w restauracji do obiadu albo w drinkach a od kiedy wiem ze jestem w ciazy to pije jedynie wode i soki owocowe, chociaż napiłabym się chętnie teraz .Ale 2 dni temu znalazłam puszkę cofa coli wypiłam i smakowała jakbym pierwszy raz Piła w życiu tak mi smakowała piłam i się nią delektowalam normalnie.😂😂 jak nie ja
 
reklama
Do góry