reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

A i mam takie pytanie. Kojarzycie może, jeżeli chodzi o testy PAPP-A, to czy wcześniej należy wykonać je i zabrać wyniki już na badania prenatalne u ginekologa? Czy to wszystko jedno, którą metodą się wykonuje to badanie? Byłam u lekarki i kazała mi koniecznie zrobić wcześniej w standardzie Kryptor, ale widzę że są także inne metody. A teraz zmieniałam lekarza i nie wiem już czy to koniecznie trzeba wcześniej i czy ma znaczenie ta metoda?
Metoda na znaczenie i tez mi powiedziano tam gdzie idę na badania prywatnie, ze ma być metoda Kryptor właśnie 🤷‍♀️ Natomiast na Fundusz mam tak, ze niestety w tym samym dniu pobierają krew i robią usg i pewnie się czeka tydzień - 10 dni na wyniki, masakra🤷‍♀️
 
reklama
Na twoim miejscu bym dopytała. Ja robię badanie Pappa drugi raz w życiu i każde w innej przychodni. W obu każą robić krew na tydzień przed usg i wynik ma lekarz już na biurku jak przyjmuje pacjentkę na usg. Ale słyszałam już o przypadkach, że ktoś miał np. jedno i drugie w tym samym dniu. A o standardzie Kryptor to pierwszy raz słyszę 🤔 Zawsze przychodnia była odpowiedzialna za całość prenatalnych i nikt mi nie mówił o żadnych standardach.
U mnie jest tak samo. Idę na pobranie krwi tydzień przed USG. I on już ma wyniki krwi u siebie ☺
 
Ja wczoraj najadłam się pierogów na obiad (zjadłam chyba z 8 )i się poszłam położyć rozpięła sobie spodnie miałam zwykle jeansy i tak leżałam a partner wchodzi i mówi co ja robie ?😜 mówię mu ze jestem full , a on patrzy na koj brzuch i mowi ze to chyba nie przez pierogi rozpięła spodnie bo nigdy tak nie robilam 😜😜
Nie chce sobie wkręcać bo to jeszcze wcześnie ale może poprostu costam zaczyna rosnąć ten brzuch
 
ale póki co rządzi Mirinda. Boze... nie chce pic tego świństwa, ale dzisiaj już musiałam kupić buteleczke.. masakra
Hello. Myślałam że tylko ja jestem niegrzeczną bo w ciągu dnia muszę wypić cole chociażby troszkę ale musi być. 🙈🙊
Apetyty też się zmieniają, wczoraj miałam apetyt na czekoladowe lody 😋😁
Teściowa lepiej przyjęła wieści o 3 wnuku, lepiej niż ja o 3 dziecku 🙉🙉🙉🙉
 
Hello. Myślałam że tylko ja jestem niegrzeczną bo w ciągu dnia muszę wypić cole chociażby troszkę ale musi być. 🙈🙊
Apetyty też się zmieniają, wczoraj miałam apetyt na czekoladowe lody 😋😁
Teściowa lepiej przyjęła wieści o 3 wnuku, lepiej niż ja o 3 dziecku 🙉🙉🙉🙉
Babcie są do rozpieszczania, to z czego miała się nie cieszyć 😅?
 
reklama
Do góry