reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej Kochane,
Ja tez dzisiaj po wizycie. Ten mały stworek ma już główkę, rączki , nóżki i paluszki😍😍. To moje pierwsze dzieciątko, więc ten obraz całkowicie mnie wzruszył 🥲😍
20221213_190209.jpg
. Zapisałam się dzisiaj na prenatalne, ale termin do mojego lekarza wypada mi na 13 + 2. Czy myślicie, że to ok czy za późno ? Miała któraś z Was badania w 13 tyg ?
Spróbuję też załączyć zdjęcie naszego małego ludka. Dzisiaj pięknie nam machał rączkami i nóżkami. Niesamowite przeżycie ! 😍🥰😍❤️❤️
 
Dziewczyny czytam tu że macie już kilka badań za sobą a ja ciągle tylko jedną wizytę i jedne badania z krwi i moczu i nawet nie wiem czy są dobre wyniki bo żaden lekarz ich jeszcze nie widział 😡😡😡😡😡


Nie do końca wszystkie 😁
Mieszkam w Anglii, w piątek minie mi 9 tydzień i do tej pory nie miałam żadnych badań przeprowadzonych - oprócz USG w szpitalu w 5 tygodniu z powodu ostrych bóli brzucha - wtedy pierwszy raz i ostatni zobaczyłam zarodek 😁
Jutro mam wizytę z położna - tak tutaj tylko z nią się spotykam, nie mam wizyt z ginekologiem.
Prawdopodobnie ustali mi termin badań prenatalnych, zrobi badania krwi i moczu

Jak tak czytam wasze wpisy to aż mnie ściska z zazdrości że macie możliwość tak często oglądać swoje maluchy jak wam rosną 😁😁

Mam nadzieję że wszystko u mnie przebiega prawidłowo, miewam czarne scenariusze ale w tym momencie nic nie jestem w stanie zrobic.
Z jednej strony spoko bo nie zadręczam się za bardzo a z drugiej chciałabym mieć już jakieś badania za sobą.

Według kalkulatora i USG w 5 tygodniu termin mam na 21.lipca
 
Hej Kochane,
Ja tez dzisiaj po wizycie. Ten mały stworek ma już główkę, rączki , nóżki i paluszki😍😍. To moje pierwsze dzieciątko, więc ten obraz całkowicie mnie wzruszył 🥲😍Zobacz załącznik 1474393. Zapisałam się dzisiaj na prenatalne, ale termin do mojego lekarza wypada mi na 13 + 2. Czy myślicie, że to ok czy za późno ? Miała któraś z Was badania w 13 tyg ?
Spróbuję też załączyć zdjęcie naszego małego ludka. Dzisiaj pięknie nam machał rączkami i nóżkami. Niesamowite przeżycie ! 😍🥰😍❤️❤️
Jakie cudowności! 😍 piękny widok ☺
Ja na prenatalnych będę w 13+1 🙂
 
Hej Kochane,
Ja tez dzisiaj po wizycie. Ten mały stworek ma już główkę, rączki , nóżki i paluszki😍😍. To moje pierwsze dzieciątko, więc ten obraz całkowicie mnie wzruszył 🥲😍Zobacz załącznik 1474393. Zapisałam się dzisiaj na prenatalne, ale termin do mojego lekarza wypada mi na 13 + 2. Czy myślicie, że to ok czy za późno ? Miała któraś z Was badania w 13 tyg ?
Spróbuję też załączyć zdjęcie naszego małego ludka. Dzisiaj pięknie nam machał rączkami i nóżkami. Niesamowite przeżycie ! 😍🥰😍❤️❤️
Który to tydzień?❤️❤️❤️❤️
 
Nie do końca wszystkie 😁
Mieszkam w Anglii, w piątek minie mi 9 tydzień i do tej pory nie miałam żadnych badań przeprowadzonych - oprócz USG w szpitalu w 5 tygodniu z powodu ostrych bóli brzucha - wtedy pierwszy raz i ostatni zobaczyłam zarodek 😁
Jutro mam wizytę z położna - tak tutaj tylko z nią się spotykam, nie mam wizyt z ginekologiem.
Prawdopodobnie ustali mi termin badań prenatalnych, zrobi badania krwi i moczu

Jak tak czytam wasze wpisy to aż mnie ściska z zazdrości że macie możliwość tak często oglądać swoje maluchy jak wam rosną 😁😁

Mam nadzieję że wszystko u mnie przebiega prawidłowo, miewam czarne scenariusze ale w tym momencie nic nie jestem w stanie zrobic.
Z jednej strony spoko bo nie zadręczam się za bardzo a z drugiej chciałabym mieć już jakieś badania za sobą.

Według kalkulatora i USG w 5 tygodniu termin mam na 21.lipca
ja poprzednia ciaze prowadzilam w Irlandii :) wiec pewnie podobnie to wygląda...ja z racji na poronienia poszukałam polskiego ginekologa i chodziłam do niego prywatnie
 
Hej Kochane,
Ja tez dzisiaj po wizycie. Ten mały stworek ma już główkę, rączki , nóżki i paluszki😍😍. To moje pierwsze dzieciątko, więc ten obraz całkowicie mnie wzruszył 🥲😍Zobacz załącznik 1474393. Zapisałam się dzisiaj na prenatalne, ale termin do mojego lekarza wypada mi na 13 + 2. Czy myślicie, że to ok czy za późno ? Miała któraś z Was badania w 13 tyg ?
Spróbuję też załączyć zdjęcie naszego małego ludka. Dzisiaj pięknie nam machał rączkami i nóżkami. Niesamowite przeżycie ! 😍🥰😍❤️❤️
badanie trzeba wykonać do 13+6 także łapiesz się w widełki. Poprzednio też miałam robione jakoś 13+… 😊
 
Dziewczyny mam kłucia i troszkę lekko różowy śluz a w sumie prawie śluzu brak, miał ktoś, w poprzedniej ciąży nie pamietam bo to dawno było
Może masz niedobór progesteronu? Bierzesz coś? Albo może jakiś krwiaczek się zrobił, albo nadżerka? 🤔 Kiedy wizytujesz? Kontaktowałaś się ze swoim lekarzem?
 
reklama
ja poprzednia ciaze prowadzilam w Irlandii :) wiec pewnie podobnie to wygląda...ja z racji na poronienia poszukałam polskiego ginekologa i chodziłam do niego prywatnie
Słyszałam że w Irlandii jest bardzo podobnie 😅 inne podejście tutaj mają do ciąży
Myślałam o polskim ginekologu ale niestety nie znalazłam nikogo z dobrymi opiniami, a te typowo polskie kliniki strasznie tutaj na kasę naciągają niestety..
Lecę do Polski za tydzień, być może tam się umowie na kontrolną wizytę
Z drugiej strony martwię się że coś wyjdzie nie tak, chyba wolałabym nie wiedzieć przed świętami z rodziną..
 
Do góry