reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja staram się nie myśleć w czarnych barwach, zakładam że bobas to czuje. Ale ogólnie samopoczucie w ciąży mam srednie. Czuje się bardzo samotna :( mąż od 7 do 17-18 w pracy, siedze sama bo na L4 to nawet z ludźmi z pracy nie pogadam. Mamy z przyjaciółką urodziny w ten sam dzień, co roku spędzalysmy je razem a w tym urządziła imprezę, na która mnie nie zaprosiła pierwszy raz tłumacząc - że przecież jestem w ciąży...
 
Ja staram się nie myśleć w czarnych barwach, zakładam że bobas to czuje. Ale ogólnie samopoczucie w ciąży mam srednie. Czuje się bardzo samotna :( mąż od 7 do 17-18 w pracy, siedze sama bo na L4 to nawet z ludźmi z pracy nie pogadam. Mamy z przyjaciółką urodziny w ten sam dzień, co roku spędzalysmy je razem a w tym urządziła imprezę, na która mnie nie zaprosiła pierwszy raz tłumacząc - że przecież jestem w ciąży...

Przykro trochę, uważam, ze mogła chociaż zapytać. Jeśli byś się dobrze czuła pewnie byś poszła, lrzeciez jaki problem być na imprezie urodzinowej i pic sok/herbatę/wodę ? Ale być i uczestniczyć w niej. Ewentualnie szybciej się zwinąć do domu. Mysle, ze żaden. 🥲
 
Przykro trochę, uważam, ze mogła chociaż zapytać. Jeśli byś się dobrze czuła pewnie byś poszła, lrzeciez jaki problem być na imprezie urodzinowej i pic sok/herbatę/wodę ? Ale być i uczestniczyć w niej. Ewentualnie szybciej się zwinąć do domu. Mysle, ze żaden. 🥲
a zauważyłam po sobie, ze przez hormony częściej j bardziej sie złoszczę, smuce itp wszystko z jakaś większa mocą.
 
Ja staram się nie myśleć w czarnych barwach, zakładam że bobas to czuje. Ale ogólnie samopoczucie w ciąży mam srednie. Czuje się bardzo samotna :( mąż od 7 do 17-18 w pracy, siedze sama bo na L4 to nawet z ludźmi z pracy nie pogadam. Mamy z przyjaciółką urodziny w ten sam dzień, co roku spędzalysmy je razem a w tym urządziła imprezę, na która mnie nie zaprosiła pierwszy raz tłumacząc - że przecież jestem w ciąży...
Słabe zachowanie przyjaciółmi 😤 możliwe że bije od niej zazdrość? 🤔 Bo ciężko mi wytłumaczyć takie zachowanie 🤦
Ja też się kiepsko czuję ale przez brak energii i nudności 🙈 serio zawsze byłam pełna wigoru i posprzątanie to nie był problem a teraz odkurzanie jest dla mnie męką 😭
 
Słabe zachowanie przyjaciółmi 😤 możliwe że bije od niej zazdrość? 🤔 Bo ciężko mi wytłumaczyć takie zachowanie 🤦
Ja też się kiepsko czuję ale przez brak energii i nudności 🙈 serio zawsze byłam pełna wigoru i posprzątanie to nie był problem a teraz odkurzanie jest dla mnie męką 😭

Ja ostatnio zmywałam na raty 😂😂😂
A wczoraj chciało mi sie placków, to usmażyłem 4 cieniutkie tyle co sama zjem, resztę ciasta zostawiłam w misce bo już mi sie nie chciało tam stać i smażyć w tamtej chwili 🙈🙈🙈
 
Ja staram się nie myśleć w czarnych barwach, zakładam że bobas to czuje. Ale ogólnie samopoczucie w ciąży mam srednie. Czuje się bardzo samotna :( mąż od 7 do 17-18 w pracy, siedze sama bo na L4 to nawet z ludźmi z pracy nie pogadam. Mamy z przyjaciółką urodziny w ten sam dzień, co roku spędzalysmy je razem a w tym urządziła imprezę, na która mnie nie zaprosiła pierwszy raz tłumacząc - że przecież jestem w ciąży...
Słaba przyjaciółka w takim wypadku muszę powiedzieć... Tym bardziej się nie dziwię, że masz średnie samopoczucie. Pewnie nie przemyślała sobie tego za dobrze.
W każdym razie skoro to też Twoje urodziny to wszystkiego najlepszego? 😅
 
I mogę się pochwalić, że dziś byłam na wizycie. Udało mi się zapisać, bo ktoś odwołał. W końcu usłyszałam bicie serduszka, a nie tylko info, że bije 😉. I jak się już ruszało😮!
Martwiłam się wynikami TSH, ale podobno są normalne w ciąży...
I mam założoną kartę ciąży, choć pani zdziwiła się, że jeszcze nie mam.
I tak Was zapytam: macie już wszystkie prowadzącego ciążę lekarza? Bo ja wciąż nie mam i powoli już się martwię, że tak mi to idzie nie za dobrze... 🙄 Dzisiaj byłam u nowej lekarki, ale bardzo mi się nie spodobała. I żałuję, że idę do niej na prenatalne.
 
reklama
Dziewczyny mam kłucia i troszkę lekko różowy śluz a w sumie prawie śluzu brak, miał ktoś, w poprzedniej ciąży nie pamietam bo to dawno było
 
Do góry