reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ooo ja mam to samo 🙈 ciągle bym jadła coś nie zdrowego 😭 a waga rośnie 🤦

Mi strasznie przeszkadza zapach naczyń w zmywarce 🤣🤮 a odrzuciło nie od kawy która piłam zawsze 2x dziennie rozpuszczalną z mlekiem 🙈
U mnie tak samo jest. Waga w górę poszła znacznie 😞 . Aż zaczęłam się już martwić i teraz staram się bardziej ograniczać jedzenie. Na szczęście nie mam już aż takiego apetytu. I brzuch mam już mocno zaokrąglony... A kawa - zapach jeszcze jest do zniesienia, ale wypicie to już ciężko 😨
 
Ja właśnie czkema w poczekalni na wizytę. Mam nadzieję, że zobaczę ❤️ chociaż po przjesciach mam jakieś dziwne odczucie że nic z tego bo mi objawy zanikły...
Trzymam kciuki za ❤. Ja też po stracie. Z tymi objawami ja już też wariuje. Dzisiaj w nocy się obudziłam do toalety i zaczęłam panikować bo ból piersi ustał, jestem 10 tc, wizyta dopiero w czwartek i już nastawiam się na najgorsze. Mnie od niczego nie odrzucilo, może troszkę od kawy ale wcześniej nie piłam jakoś dużo. Jedna co parę dni, teraz w ogóle, a tak to mdłości są niewielkie i czasami przed a czasem po jedzeniu. Ogólnie to rano czuje się najlepiej a potem już energia spada i jestem senna
 
A czy powiedzialyscie już rodzinie o ciąży? Ciezko mi nadrobić 300 stron, więc przepraszam jeśli powtarzam temat 😉 ja bym chciała powiedzieć w wigilię, a z drugiej strony bym chciała poczekac do prenatalnych... Ale mam dopiero 13 stycznia 🙈
 
Dziewczyny chyba nie mam cukrzycy 🙈🎉🎉 załączam zdjęcie wyniku (mam za niski na czczo jak myslicie, wpisze się to mimo wszystko w brak cukrzycy?) i wyniku z cytomegalii - potwierdzi mi ktoś czy to znaczy że już ją przeszłam kiedyś i jest nieaktywna?
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-12-12-19-10-16-66_2b00637fb5ae19be7de422e642f85679.jpg
    Screenshot_2022-12-12-19-10-16-66_2b00637fb5ae19be7de422e642f85679.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 54
  • Screenshot_2022-12-12-19-09-48-21_2b00637fb5ae19be7de422e642f85679.jpg
    Screenshot_2022-12-12-19-09-48-21_2b00637fb5ae19be7de422e642f85679.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 51
A czy powiedzialyscie już rodzinie o ciąży? Ciezko mi nadrobić 300 stron, więc przepraszam jeśli powtarzam temat 😉 ja bym chciała powiedzieć w wigilię, a z drugiej strony bym chciała poczekac do prenatalnych... Ale mam dopiero 13 stycznia 🙈
Ja podobny dylemat, 11 prenatalne też chciałam czekać... Ale mam wizytę 22.12 i jak będzie ok to chyba w święta powiemy rodzinie od strony męża (moi rodzice już wiedzą) bo za długo już jak na mnie odmawiam kieliszka wina i chyba i tak wszyscy się domyślają 😂😂plus zaczyna być widać 🙃
 
A czy powiedzialyscie już rodzinie o ciąży? Ciezko mi nadrobić 300 stron, więc przepraszam jeśli powtarzam temat 😉 ja bym chciała powiedzieć w wigilię, a z drugiej strony bym chciała poczekac do prenatalnych... Ale mam dopiero 13 stycznia 🙈
Tak teściowa już wie bo martwiła się że zostałam zwolniona bo siedzę w domu i mąż powiedział.
 
reklama
A czy powiedzialyscie już rodzinie o ciąży? Ciezko mi nadrobić 300 stron, więc przepraszam jeśli powtarzam temat 😉 ja bym chciała powiedzieć w wigilię, a z drugiej strony bym chciała poczekac do prenatalnych... Ale mam dopiero 13 stycznia 🙈
Ja dopiero w sobotę powiedziałam przyjaciółce a rodzicom i córce planuje powiedzieć w święta jeśli 21go na wizycie okaże się wszystko ok...
Dziewczyny chyba nie mam cukrzycy 🙈🎉🎉 załączam zdjęcie wyniku (mam za niski na czczo jak myslicie, wpisze się to mimo wszystko w brak cukrzycy?) i wyniku z cytomegalii - potwierdzi mi ktoś czy to znaczy że już ją przeszłam kiedyś i jest nieaktywna?
Z tego co mi tłumaczyła dr na Toxo to taki wynik oznacza że choroba przebyta kiedyś
 
Do góry