reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej dziewczyny. Jestem dopiero po pierwszej wizycie u ginekologa to moja pierwsza ciąża i strasznie panikuje.
Następną wizytę mam ustalona dopiero na 9 styczeń. W międzyczasie na 30 grudnia mam prenatalne ale u innego ginekologa.
Nie wytrzymałam i zapisałam się przed świętami do jeszcze innego lekarza żebu sprawdzić czy wszystko w porządku bo oszlajeje przez święta z taką niepewnością, też chciałam powiedzieć rodzinie już o ciąży.

Teraz znowu boje się że jak zrobi mi 20ego USG i zaraz 30ego znowu czy to nie zaszkodzi dzidzi ??
 
reklama
Dziewczyny
Hej dziewczyny. Jestem dopiero po pierwszej wizycie u ginekologa to moja pierwsza ciąża i strasznie panikuje.
Następną wizytę mam ustalona dopiero na 9 styczeń. W międzyczasie na 30 grudnia mam prenatalne ale u innego ginekologa.
Nie wytrzymałam i zapisałam się przed świętami do jeszcze innego lekarza żebu sprawdzić czy wszystko w porządku bo oszlajeje przez święta z taką niepewnością, też chciałam powiedzieć rodzinie już o ciąży.

Teraz znowu boje się że jak zrobi mi 20ego USG i zaraz 30ego znowu czy to nie zaszkodzi dzidzi ??
Masz 30 grudnia prenatalne to super. Jeśli poczujesz się lepiej to idź, stres nie jest nam potrzebny. Nic nie zaszkodzi 🙃
 
Ja mam jakiś dziwnie prenatalne ustalone tym razem.
20.12 mam spotkanie z genetykiem, który zbierze cały wywiad i wtedy wyznaczą mi termin na krew i usg 🤔 poprzednio miałam termin na krew+wywiad i za kilka dni usg. Trochę słabo patrząc na tyle jeżdżenia.

A poza tym nie wiem czy to coś związanego z ciąża, ale od rana zmienił mi się smak. Wszystko ma dla mnie gorzki posmak. Nie biorę żadnych nowych leków, nic nie zmieniałam 🤔
 
reklama
Do góry