reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Jest ❤️ i wszystko rozwija się prawidłowo 😃 wg. om 7w6d wg. usg 7w4d. Termin porodu na 28 lipca. Karta ciąży założona, skierowanie na badania prenatalne wypisane. Przesyłam foto mojego Mini Bobasa 👶

Mój zanik objawów niczego złego nie zwiastował🙂
 

Załączniki

  • 20221212_193708.jpg
    20221212_193708.jpg
    528,7 KB · Wyświetleń: 68
reklama
A czy powiedzialyscie już rodzinie o ciąży? Ciezko mi nadrobić 300 stron, więc przepraszam jeśli powtarzam temat 😉 ja bym chciała powiedzieć w wigilię, a z drugiej strony bym chciała poczekac do prenatalnych... Ale mam dopiero 13 stycznia 🙈
U mnie wiedza już prawie wszyscy poza praca i pasierbem 😌
Dziewczyny chyba nie mam cukrzycy 🙈🎉🎉 załączam zdjęcie wyniku (mam za niski na czczo jak myslicie, wpisze się to mimo wszystko w brak cukrzycy?) i wyniku z cytomegalii - potwierdzi mi ktoś czy to znaczy że już ją przeszłam kiedyś i jest nieaktywna?
Zazdroszczę - wynik oznacza, ze przeszłaś już cytomegalie :-)
Jest ❤️ i wszystko rozwija się prawidłowo 😃 wg. om 7w6d wg. usg 7w4d. Termin porodu na 28 lipca. Karta ciąży założona, skierowanie na badania prenatalne wypisane. Przesyłam foto mojego Mini Bobasa 👶

Mój zanik objawów niczego złego nie zwiastował🙂
Śliczny Bobas❤️ Gratuluje😄

Ja jutro wizytuje 🙈
 
Jest ❤️ i wszystko rozwija się prawidłowo 😃 wg. om 7w6d wg. usg 7w4d. Termin porodu na 28 lipca. Karta ciąży założona, skierowanie na badania prenatalne wypisane. Przesyłam foto mojego Mini Bobasa 👶

Mój zanik objawów niczego złego nie zwiastował🙂
Cudowne wieści i podobny mamy termin. Bardzo się cieszę że bobo dobrze się rozwija 💞💞
 
Jest ❤️ i wszystko rozwija się prawidłowo 😃 wg. om 7w6d wg. usg 7w4d. Termin porodu na 28 lipca. Karta ciąży założona, skierowanie na badania prenatalne wypisane. Przesyłam foto mojego Mini Bobasa 👶

Mój zanik objawów niczego złego nie zwiastował🙂
Super wieści 😍
Dziewczyny ja jestem ale nie odzywam się bo mam strasznie ciężki okres, same czarne scenariusze, tym razem związane z przyjmowaniem estrofemu w ciąży. Także nie odzywam się żeby was nie zalewać negatywnością. Ale wrócę!
Kochana pamiętaj że czasem dobrze się wygadać 😉 a my jesteśmy tu żeby się wspierać ❤️
 
reklama
A czy powiedzialyscie już rodzinie o ciąży? Ciezko mi nadrobić 300 stron, więc przepraszam jeśli powtarzam temat 😉 ja bym chciała powiedzieć w wigilię, a z drugiej strony bym chciała poczekac do prenatalnych... Ale mam dopiero 13 stycznia 🙈
Ja mówię już powoli znajomym i rodzinie, jesli ktoś pyta co u mnie :D części rodziny możliwe, że powiemy w święta :) A co do wstrętu do różnych produktów, to mnie od niczego nie odrzuciło na szczęście, może dwa razy zraził mnie zapach lodówki, czasami dezodorant męski, mięso ,wedliny, jajka, serki mogę jeść na okrągło, ale często po posiłkach wracają mdlosci lekkie :/ na noc najgorzej i siły juz nie te :D. Dziś byłam na zakupach z rana i nie miałam sił chodzić po sklepach 😵‍💫 snułam się jak cień, nic nie kupilam 😆..
 
Do góry