reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Niestety się mylisz... U kobiet w ciąży następuje zmiana pH w ustach i gęstości śliny co niestety wpływa na nadmiernie pojawiająca się próchnicę... Wiadomo higiena tu jest kluczowa i zapobiegawcza ale ja mam raczej twarde żeby a w każdej ciąży miałam ubytki z szybkim ubytkiem do kanału 😢 po za ciążami nigdy nie miałam zaleceń do leczenia któregokolwiek zęba kanałowo 🤷 więc niestety ale ewidentnie ciąża ma wpływ na stan naszych zębów
Wpływ ma ,natomiast my również mam wpływ na stan naszych zębów i przyzębia w tym szczególnym czasie .Generalnie zasada jak kto dba tak ma .... niestety taka prawda .Lekarze ,higienistki i asystentki z którymi pracuje wszystkie maja dzieci i również nienaganny stan zębów no cóż może im zmiana pH aż tak nie zaszkodziła .
 
Jeju to tylko pozazdrościć wagi u mnie waga w normie, ale muszę uważać na to co jem i wieczorem mam chęć na coś niezdrowego typu fast food, ale walczę z zachciankami, aby nie przybrać na wadze.
Ooo ja mam to samo 🙈 ciągle bym jadła coś nie zdrowego 😭 a waga rośnie 🤦
Od czego Was najbardziej odrzuciło, a lubilyscie przed okresem ciąży ?
Albo co Wam śmierdzi ?


Ja jak coś muszę wziąć z lodówki to wstrzymuje oddech i zasłaniam nos 🤢🙈
Mi strasznie przeszkadza zapach naczyń w zmywarce 🤣🤮 a odrzuciło nie od kawy która piłam zawsze 2x dziennie rozpuszczalną z mlekiem 🙈
 
Mnie odrzuciło od kawy, wczoraj nawet powąchałam sobie ziarna i nie było to przyjemne. Gdzie wcześniej zapach kawy to było to :D
Mąż mnie wkurza jak poczuję jego perfumy, wszystkie proszki, płyny, kostki do zmywarki. Te zapachy mnie strasznie irytują :p
Dzisiaj kupiłam płyn do prania i płukania o neutralnym zapachu dla dzieci, bo nie mogłam wytrzymać juz tego smrodu.
Za to bardzo mnie ciągnie do twarogu, na widok serka grani lub wiejskiego ślinka mi leci :D
Mnie też odrzuciło od kawy a potrafiłam wypić nawet 4 na dzień , aktualnie u mnie na tapecie jabłka mogę jeść na kilogramy a przed ciążą za nimi nie przepadałam jakoś szczególnie.
 
reklama
Do góry