reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć Dziewczyny!

Ja trochę zamilkłam po mojej środowej wizycie, musiałam odpocząć od tego ciągłego wyczekiwania, zmogło mnie to całe napięcie. Oglądam sobie zdjęcia mojej 2 cm kuleczki i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze dalej :)
Postanowiłam powiedzieć jednak mamie wcześniej o ciąży, tylko mamie, bo trochę wypadam z rytmu wspólnych przygotowań do świąt (nie dźwigam, nie bywam tak często u rodziców, nie wzięłam siostrzenicy do siebie na przyjęcie przedświąteczne jak co roku) i trochę wizę że zaczyna się tym martwić z więc powiem w tym tygodniu :)

Nie jestem w stanie nadrobić tego wszystkiego co napisałyście! Cieszę się że nasz wątek ŻYJE 🌻🌻 mam nadzieję że nie przegapiłam od czwartku wieści o wątku prywatnym 🙈


O to to, mogę się podpisać pod każdym słowem. No może oprócz ostatniego zdania bo na moje "patrz, wiać mi już brzuszek trochę" odpowiedział "yyyy ale zawsze taki miałaś"
KURTYNA 😂 (Dobra, to fakt, mam wystający brzuch od zawsze)

O to to! :)
Ja niewiem, ja mojemu powiedziałam tydzień temu "patrz brzuch mi rośnie", licząc że powie że mam nie przesadzać a on "o kur*a faktycznie!" 🤦
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂
Wczoraj mnie naszła taka ochota na naleśniki że dziś z samego rana ze ślinotokiem 🤣 zabrałam się za smażenie placków. Zjadłam dwa i 🤢 to by było na tyle 🤣 Teraz zostało mi około 20 placków i zastanawiam się co z tym zrobić 🤔 bo mi na samą myśl jest niedobrze. Do tej pory nie miałam mdłości no może zdarzyło raz czy dwa ale od kilku dni nie daje rady. Najgorzej jest wieczorem 🤮
 
Cześć dziewczyny 🙂
Wczoraj mnie naszła taka ochota na naleśniki że dziś z samego rana ze ślinotokiem 🤣 zabrałam się za smażenie placków. Zjadłam dwa i 🤢 to by było na tyle 🤣 Teraz zostało mi około 20 placków i zastanawiam się co z tym zrobić 🤔 bo mi na samą myśl jest niedobrze. Do tej pory nie miałam mdłości no może zdarzyło raz czy dwa ale od kilku dni nie daje rady. Najgorzej jest wieczorem 🤮

Może zrob krokiety z nich już na święta albo jakiś awaryjny obiad. Do zamrażarki i już.
 
Cześć dziewczyny 🙂
Wczoraj mnie naszła taka ochota na naleśniki że dziś z samego rana ze ślinotokiem 🤣 zabrałam się za smażenie placków. Zjadłam dwa i 🤢 to by było na tyle 🤣 Teraz zostało mi około 20 placków i zastanawiam się co z tym zrobić 🤔 bo mi na samą myśl jest niedobrze. Do tej pory nie miałam mdłości no może zdarzyło raz czy dwa ale od kilku dni nie daje rady. Najgorzej jest wieczorem 🤮

Dziewczyny, mi na mdłości/wymioty ginekolog przepisał tabletki Xonvea.
Nie wykupiłam ich jeszcze, bo i tak były tylko na zamówienie. Ale waham się, bo farmaceutka powiedziała, ze jie są obojętne dla dziecka. A na stronie czytam, ze przetestowane i bezpieczne 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️
U mnie w aptece wychodzi koło 100 zł za 10 dni stosowania (przy braniu 2x dziennie)
 
reklama
Dziewczyny, mi na mdłości/wymioty ginekolog przepisał tabletki Xonvea.
Nie wykupiłam ich jeszcze, bo i tak były tylko na zamówienie. Ale waham się, bo farmaceutka powiedziała, ze jie są obojętne dla dziecka. A na stronie czytam, ze przetestowane i bezpieczne 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️
U mnie w aptece wychodzi koło 100 zł za 10 dni stosowania (przy braniu 2x dziennie)
Moja koleżanka bierze od około 7 tyg a teraz jest w 20 i nadal bierze bo ma tak silne mdlosci na usg kontrolnych wszystko jest ok
 
Do góry