reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć wszystkim, jestem Olga, ale wszyscy mówią do mnie Ola. Mam 22 lata
byłam już na pierwszej wizycie, termin mam na 28 lipiec. Jak się czujecie?

Hej! Witamy 😊 który tydzień u Ciebie ?

Hmm..każda z nas inaczej przeżywa. Ja jestem teraz 9+4 i od połowy listopada okropne mdłości, często całodniowe. Brak apetytu. Bóle podbrzusza. Raz jak na miesiączkę, raz takie rozciąganie w środku. Ale podobno to wszystko normalne także pozostaje nam to wytrzymać ♥️
A jak u Ciebie ?
 
reklama
Hej! Witamy 😊 który tydzień u Ciebie ?

Hmm..każda z nas inaczej przeżywa. Ja jestem teraz 9+4 i od połowy listopada okropne mdłości, często całodniowe. Brak apetytu. Bóle podbrzusza. Raz jak na miesiączkę, raz takie rozciąganie w środku. Ale podobno to wszystko normalne także pozostaje nam to wytrzymać ♥️
A jak u Ciebie ?
U mnie 7+0
czuje się naprawdę dobrze praktycznie zero objawów jakichkolwiek. Tylko piersi mnie bolą i trochę ciągnie podbrzusze. Żeby nie brak miesiączki to nie wiedziałabym, że w ciąży jestem. Zobaczymy co dalej będzie. W środę mam kolejne USG
 
Hej! Witamy 😊 który tydzień u Ciebie ?

Hmm..każda z nas inaczej przeżywa. Ja jestem teraz 9+4 i od połowy listopada okropne mdłości, często całodniowe. Brak apetytu. Bóle podbrzusza. Raz jak na miesiączkę, raz takie rozciąganie w środku. Ale podobno to wszystko normalne także pozostaje nam to wytrzymać ♥️
A jak u Ciebie ?

Aha i straszne lenistwo, zmęczenie senność 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
 
Cześć wszystkim, jestem Olga, ale wszyscy mówią do mnie Ola. Mam 22 lata
byłam już na pierwszej wizycie, termin mam na 28 lipiec. Jak się czujecie?
Witamy 😉 bardzo miło z Twojej strony, że się przedstawiłaś ;)
U mnie samopoczucie w kratkę, też jestem z tych mniej objawowych, ale ból piersi i zmęczenie mnie praktycznie nie odpuszcza.
 
Hej, mam pytanie do dziewczyn planujących robić badanie wolnego dna płodu, myślicie zrobić to przez badaniami I trymestru czy po? Radziłam się ginekologa, ponieważ chodzi mi to badanie po głowie. Powiedział,że logicznie będzie rozważyć to po jeśli wynik prenatalnych będzie wskazywał na ryzyko min. średnie. Przy wysokiem ryzyku oczywiście będzie rekomendował. Zastanawiam się jednak trochę czy nie zrobić badania jeszcze przed prenatalnymi (Mam ustawione na 30.12). Chyba bardziej dla mojego komfortu psychicznego bo innego wytłumaczenia nie ma. 🙈 Jeśli któraś planuje robić badanie to chętnie się dowiem kiedy się wybieracie i ewentualnie na który test? Ja myślę o Sanco.
Ja się cały czas zastanawiam 🤷 z jednej strony chciała bym zrobić ale z drugiej ograniczają mnie koszty i dodatkowy stres ☹️ jednak chyba poczekam do prenetalnych i wtedy porozmawiam o tym z lekarzem
 
Cześć wszystkim, jestem Olga, ale wszyscy mówią do mnie Ola. Mam 22 lata
byłam już na pierwszej wizycie, termin mam na 28 lipiec. Jak się czujecie?
Cześć Ola. Witaj w naszym gronie. Czujemy się jakbyśmy były w ciąży 🤣 mdłości, wstręt do jedzenia, mini zachcianki, wahania nastrojów i ból krzyża 🙈
 
Dziewczyny, właśnie robię naleśniki z czekoladą. Gdzieś tu podpatrzylam hasło "naleśniki" i "czekolada", no i nie mam teraz wyjścia 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️😁 Ostatnio też zobaczyłam na jakimś zdjęciu na Facebooku takie kanapki z szyneczką, ogóreczkiem, pomidorkiem i musiałam takie zrobić, bo bym zwariowała. 🤷🏻‍♀️😁

Dzisiaj miałam niedzielny, chu*** obiad z rodziną, gdzie mama z babcią wyraziły lekkie zaniepokojenie moją obecną wagą i brzuszkiem, bo one do szóstego miesiąca go nie miały, a u mnie ledwo ósmy tydzień i już widać.. I co to będzie dalej 😱😱😱 No i dlatego zjem zaraz te naleśniki, mając to w d***. Choć już widzę, że święta będą z moją familią ciekawe ❤️🙏 Na szczęście mąż zadowolony z brzuszka, nieświadomy, że to wzdęcia i zatrzymana woda 😂😂😂
 
Słyszałam, ze podobno gorzej je odstawić i trzeba stopniowo, bo mdłości ponoć mogą wrócić spowrotem. :(
Ona mówiła że wcześniej około 15 tyg jak wieczór się zbliżał i np miała wziac o 20 a była 18 to już mdlić ją zaczynało a teraz boi się odstawić. Ja w pierwszej ciąży okropnie wymiotowała nawed na środku ulicy... ale około 12 tyg było już ok mdłości były rano tylko ale jak zjadłam śniadanie było dobrze
 
reklama
Ona mówiła że wcześniej około 15 tyg jak wieczór się zbliżał i np miała wziac o 20 a była 18 to już mdlić ją zaczynało a teraz boi się odstawić. Ja w pierwszej ciąży okropnie wymiotowała nawed na środku ulicy... ale około 12 tyg było już ok mdłości były rano tylko ale jak zjadłam śniadanie było dobrze

No wlasnie tego się trochę boje. Że będzie ciężko odstawić.
 
Do góry