reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej dziewczyny!
Melduje, ze usg ok.
Jest serduszko 💚 nie słyszałam ale jest. 6.12 mam wizytę u gina prowadzącego i zobaczymy co dalej. Ciąża według usg jest o tydzień młodsza.

Trochę się rozchorowałam wiec tez jestem taka nie do życia…

Lecę nadrabiać wpisy :)
 
reklama
Ja z automatu zrobiłam betę i progesteron ale całe szczęście rośnie. Mi pomogło l4 czyli mało co robię i zwiększenie dawki duohastonu. Mam nadzieję że u Ciebie też to minie.
U mnie progesteron spadł z 24 do 19... lekarz mówił, że to zły znak, ale ze beta urosla do ponad 24tys to mam brac duphaston 3razy dziennie, kolejne badanie we wtorek I wtedy się okaże czy się utrzyma 🥺
Ja niestety nie pomogę bo w każdej ciąży lekarz tylko raz kazał mi badać progesteron i później już tego nie robiłam 🤷 kiedy masz teraz wizytę?
Wizyta kolejna 13.12, więc jeszcze dużo dni...
 
Jeeeesttttt serduszko ❤️ Ciąża młodsza o tydzień, więc wg usg jakieś 6+2. Niestety, pojawił się u mnie mały krwiak, więc mam leżeć, wyluzować i odpoczywać. Ale najważniejsze, że jest maleństwo ❤️ I też słyszałam serduszko, pani Doktor mówiła, że nic się nie przegrzewa 😷
Gratuluję serduszka 😍 idziemy prawie łeb w łeb - u mnie 6+3 ;)
U mnie progesteron spadł z 24 do 19... lekarz mówił, że to zły znak, ale ze beta urosla do ponad 24tys to mam brac duphaston 3razy dziennie, kolejne badanie we wtorek I wtedy się okaże czy się utrzyma 🥺

Wizyta kolejna 13.12, więc jeszcze dużo dni...
Mam nadzieję, że we wtorek będą dobre wyniki i nic złego się u Ciebie nie dzieje 😘
Staraj się nie przejmować dla dobra maluszka, wiem, jest to mega trudne. Mam nadzieję, że w takiej sytuacji dostałaś już zwolnienie lekarskie?
 
Ja również melduję się po wizycie, USG mamy 7t+3d, serduszka nie słyszałam ale widziałam i zmierzone jak bije, bobo ma 1,2cm ❤️ też mam małego krwiaka i duphaston żeby się wchłonął😒 jeżeli kogoś to pocieszy to w poprzedniej ciąży też miałam tak na początku i na kolejnej wizycie już go nie było. następna wizyta 22.12, a 5.01 prenatalne 🙀
 
Ja również melduję się po wizycie, USG mamy 7t+3d, serduszka nie słyszałam ale widziałam i zmierzone jak bije, bobo ma 1,2cm ❤️ też mam małego krwiaka i duphaston żeby się wchłonął😒 jeżeli kogoś to pocieszy to w poprzedniej ciąży też miałam tak na początku i na kolejnej wizycie już go nie było. następna wizyta 22.12, a 5.01 prenatalne 🙀
8+0 prenatalne 2.1.2023
 
Moze to tylko przez ciążę 🙂
Prawdopodobnie tak :) już po wizycie u endokrynologa.
Traby niziutkie więc te źle wyniki prawdopodobnie przez ciążę. Dlatego że nie mam żadnych objawów nadczynności (poza tymi wynikami ) to jeszcze nie dostałam thyrosanu za 2 tyg mam powtórzyć badania i wtedy zobaczymy
 
Ja również melduję się po wizycie, USG mamy 7t+3d, serduszka nie słyszałam ale widziałam i zmierzone jak bije, bobo ma 1,2cm ❤️ też mam małego krwiaka i duphaston żeby się wchłonął😒 jeżeli kogoś to pocieszy to w poprzedniej ciąży też miałam tak na początku i na kolejnej wizycie już go nie było. następna wizyta 22.12, a 5.01 prenatalne 🙀
Ja od początku biorę Duphaston 3x1 plus luteinę 100 dopochwowo, a mimo to mi się zrobił ten krwiak. Jeden, mały, ale jest. I oczywiście już mam różne myśli, choć często czyta się o takich krwiakach 🤯 Mam nadzieję, że za dwa tygodnie nie będzie po nim śladu 😬
 
reklama
Jeszcze takie pytanko, bo zapomniałam zapytać na wizycie 🙆‍♀️😱 Bierzecie magnez? Mam magne b6, kazała mi brać przy tych bólach podbrzusza. Ale nie zapytałam o dawkowanie. Boję się, że przy tej suplementacji dla ciężarnych przedawkuję i na razie biorę jedną tabletkę, ale teraz nie wiem, czy przy tym krwiaku nie wziąć.. dwóch? 😬 Na ulotce jest 2x na dzień, no ale b6 już mam w witaminkach ciążowych. 😷
 
Do góry