reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja już po pierwszej wizycie. Wszystko ok😁 widziałam pulsujące serduszko❤️❤️❤️
Obecnie 6+6 (tak samo z OM i z USG wyszło).
Termin mi wyliczyła na 20 lipca. Nast wizyta za 2 tygodnie.

Pytanie do Dziewczyn z cukrzycą ciążową w drugiej ciaży - kiedy Wam zlecili krzywą? Diabetolog każe mi robić od razu a gin mówi że bezpieczniej po 10-11 tygodniu🤔 Planuję posłuchać gin ale diabetolog pewnie nie będzie zadowolona.
 
reklama
Sylwester w domku? Czy idziecie na bal dziewczyny?
Ja się właśnie zastanawiam.. Z jednej strony bym chciała, bo w przyszłym roku będę siedziała w domu, jak dobrze pójdzie 🙆‍♀️ Ale na razie czuję się okropnie i ostatnie o czym myślę, to wieczorne wyjścia - i nie wiem, czy za miesiąc mi przejdzie 😂😂
 
Ja się właśnie zastanawiam.. Z jednej strony bym chciała, bo w przyszłym roku będę siedziała w domu, jak dobrze pójdzie 🙆‍♀️ Ale na razie czuję się okropnie i ostatnie o czym myślę, to wieczorne wyjścia - i nie wiem, czy za miesiąc mi przejdzie 😂😂
Mam to samo ale czas rezerwacji i chyba domek wole
 
Ja się właśnie zastanawiam.. Z jednej strony bym chciała, bo w przyszłym roku będę siedziała w domu, jak dobrze pójdzie 🙆‍♀️ Ale na razie czuję się okropnie i ostatnie o czym myślę, to wieczorne wyjścia - i nie wiem, czy za miesiąc mi przejdzie 😂😂
Ja to teraz kompletnie nie mam ochoty na żadne wyjścia towarzyskie. Jestem już kilka kilogramów większa (ok. 3) i mam wielki brzuch. Jest na tyle wcześnie, że jeszcze się nikomu nic nie mówi, a ja i tak myślę, że nie ma opcji, żeby tego nie było widać, także każdy wie, a ja robię tylko z siebie głupka.
Do Sylwestra jednak jeszcze dużo czasu i może jeszcze się zmienią się przemyślenia. I samopoczucie. Są dni, że jestem ciągle zmęczona, a są dni, że naprawdę mogę spokojnie posiedzieć i coś zrobić.
Ogólnie to jestem na 9+4, a mam już brzuch tak duży, że spodnie na gumeczki już nie dawały rady i musiałam kupić jakieś gacie ciążowe... 🙁 Czy któraś z Was też tam ma?
 
reklama
Ja to teraz kompletnie nie mam ochoty na żadne wyjścia towarzyskie. Jestem już kilka kilogramów większa (ok. 3) i mam wielki brzuch. Jest na tyle wcześnie, że jeszcze się nikomu nic nie mówi, a ja i tak myślę, że nie ma opcji, żeby tego nie było widać, także każdy wie, a ja robię tylko z siebie głupka.
Do Sylwestra jednak jeszcze dużo czasu i może jeszcze się zmienią się przemyślenia. I samopoczucie. Są dni, że jestem ciągle zmęczona, a są dni, że naprawdę mogę spokojnie posiedzieć i coś zrobić.
Ogólnie to jestem na 9+4, a mam już brzuch tak duży, że spodnie na gumeczki już nie dawały rady i musiałam kupić jakieś gacie ciążowe... 🙁 Czy któraś z Was też tam ma?
U mnie już każdy wie
 
Do góry