reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja miałam tak tydzień temu... Tzn zaparcia mam cały czas ale tydzień temu schizowalam bo bolał mnie cały brzuch i kulo mnie w dole... Pani dr wcisnęła mnie na wizytę i okazało się że z dzidzia wszystko ok a bóle są przez zalegający kał... Zaleciła syrop i trochę mnie uspokoiła choć bóle są cały czas choć nie tak silne... Dzis zauważyłam że muszę znów zacząć kawę pić bo dziś po niej już dwa razy udało nie się skorzystać z toalety ale za to brzuch boli bardziej 😢 powtarzam sobie że to wszystko przez te hormony i to nic złego 🙈 bo jakbym jutro znów jechała do lekarza to chyba by mnie wyśmiała że co tydzień jeżdżę sprawdzać czy wszystko ok 😱
Tzn najbardziej wieczorami, ale czasem i wcześniej wywala
Bardzo każdego dnia niezależnie od jedzenia …🙄
 
reklama
Dziewczyny mam takie kłócie pulsowanie prawa strona ja by bejbik krążył wiem ze to nie możliwe 😎ale jakieś takie uczucie ktoś miał ?
 
Dziwnie z tym L4 , to jak kobieta wymiotuje całe dnie np to tez by odmówił bo początek ? Dziwnie. Mnie tez co wizytę pani doktor pyta , ale tylko dlatego ze pracuje w domu to nie biorę. Jakbym miała jeździć do biura to bym wzięła od razu
Moja pani doktor proponowała mi l4, ale narazie odmówiłam.. Tylko dlatego aby być w porządku w stosunku do pracodawcy i najpierw chce powiedzieć o ciąży.. Chociaż nie wiem w jaki sposób mam to zrobić.
Pracuję w małym biurze.. Zatrudnione są dwie osoby i moje odejście sprawi, że będą musieli znaleźć kogoś do pomocy, albo moja koleżanka z pracy się zajedzie..
 
Tak, ja mam głównie wieczorami ;) wyglądam jakbym była 4-5 msc :D a schudłam na razie 1kg.
Tak, ja mam głównie wieczorami ;) wyglądam jakbym była 4-5 msc :D a schudłam na razie 1kg.

Ja podobnie, przez mdłości i brak apetytu schudłam 2 kg. Niby nie dużo, ale to w dwa tygodnie No i teraz i wieczorem brzuch jest taki zaokrąglony wlasnie 😛

W czwartek wizyta 8.12, ktoś jeszcze ma wtedy lekarza ? 😊
 
Wow 9tyg to brzmi już tak poważnie 😍 u mnie w czwartek zaczynam 9tc a równo w 10tyg mam wizytę i mam nadzieję że wszystko rozwija się prawidłowo i termin już się nie zmieni 😁 co do lekarza moja lekarka też co wizyta mnie pytała czy chce zwolnienie choć na wstępie jej powiedziałam że go nie będę potrzebowała
No tez mnie to dziwi ze już skończony 9 😂 ale najgorsze jest to, ze kolejna wizytę mam dopiero 13 grudnia, czyli już w skończonym 11 😃 boje się co zobaczę ;-) poza tym w pozycji siedzącej nie mam opcji już na zapięte jeansy i w pracy ukradkiem muszę rozpinać spodnie 😂😂
 
Cześć, wczoraj na wizycie zobaczyliśmy pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Lekarz powiedział, że jak na 5t+2 to jest ok, zarówno umieszczenie jak i rozmiar. Wizyta następna za 2 tygodnie. Oprócz usg miałam badanie na fotelu. Też wszystko ok. No i dziś rano zaplamiłam.. kolor taki kawa z mlekiem. Biorę duphaston co 12h. Martwię się... napisałam smsa lekarzowi i czekam.
Tez mam to samo 5t+2 i plamienia. Lekarz kazał mi brać duphaston z 2 na 3 razy dziennie i widzę że już prawie nie widać plamienia. Dodatkowo L4 na 2 tygodnie i sądzę że to mi też pomaga. więcej odpoczywam.
 
reklama
Mnie tez boli brzuch. Jak brałam cyclogest 2 razy dziennie to było lepiej, jak zmniejszyła mi Pani doktor dawkę to czuje częściej ból brzucha. Nie wiem czy to ma związek czy to psychika :D
 
Do góry