reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ooo ja też byłam dziś 😉 ja bez różyczki u grupy krwi bo to mam aktualne zapłaciłam niecałe 300 zł 🙈🙈🙈🤦‍♀️ masakra ... Na każdym kroku kasa ... Eh.... Ale ci zrobić 🤷‍♀️ kiedy masz wizytę ??? Ja się zastanawiałam czy nie za szybko idę bo wizyta dopiero 5 grudnia ... Ale w laboratorium mi powiedziały że jeden wynik będzie w piątek dopiero ... Więc dobrze że dziś poszłam 😁
Ja tez mam 5 grudnia na 15:40 :D i tez mowily ze w piątek będą wyniki wiec idealnie
 
reklama
Dla mnie to też jest chore że podstawowych badań w ciąży lekarz prywatny nie może wypisać na NFZ 🤦

Dziewczyny w którym tygodniu zapisali Was na prenatalne? Ja właśnie dzwoniłam do kliniki i zapisali mnie na 29grudnia ale to będzie już 13tydz i nie wiem czy nie za późno 🤔 oczywiście zapytam o to lekarza na wizycie ale pamiętam że w drugiej ciąży robiłam w 12tygodniu
Ja ma dokładnie 13+1 , aplikacja pokazuje ze to już tydzień 14 :) taki termin zaproponował mi doktor Dudarewicz wiec chyba ok
 
Dla mnie to też jest chore że podstawowych badań w ciąży lekarz prywatny nie może wypisać na NFZ 🤦

Dziewczyny w którym tygodniu zapisali Was na prenatalne? Ja właśnie dzwoniłam do kliniki i zapisali mnie na 29grudnia ale to będzie już 13tydz i nie wiem czy nie za późno 🤔 oczywiście zapytam o to lekarza na wizycie ale pamiętam że w drugiej ciąży robiłam w 12tygodniu
Zakres prenatalnych jest pomiędzy 11+0 a 13+6. Ja teraz zostałam zapisana w 12+1.
 
Ja tez mam 5 grudnia na 15:40 :D i tez mowily ze w piątek będą wyniki wiec idealnie
Ooo to nie jestem sama 😁 ja na 15:30 😁 już się nie mogę doczekać aż znów zobaczę moje maleństwo 😍😍 ciekawa jestem ile urosło już 😍😍 w Poniedziałek też zakładamy kartę ciąży już ❤️

Ale mnie korci kupić takie małe skarpeteczki czy śpiochy ❤️ eh... Na razie nie chce zapeszać ale chyba w poniedziałek kupię ❤️ pierwsza rzecz dla mojego maleństwa 😍 tak długo na nie czekałam , tyle przeszłam że z jednej strony nie chce zapeszać a z drugiej wiem , czuję że wszystko będzie dobrze i chce kupić 🙈🙈
 
Dla mnie to też jest chore że podstawowych badań w ciąży lekarz prywatny nie może wypisać na NFZ 🤦

Dziewczyny w którym tygodniu zapisali Was na prenatalne? Ja właśnie dzwoniłam do kliniki i zapisali mnie na 29grudnia ale to będzie już 13tydz i nie wiem czy nie za późno 🤔 oczywiście zapytam o to lekarza na wizycie ale pamiętam że w drugiej ciąży robiłam w 12tygodniu
Ja mam prenetalne na 27.12 i to będzie 12 tydzień ale dla mnie to tak odległa data i tak nierealna że aż się boję pomyśleć że mogłabym wytrwać do tego terminu.
 
Ooo to nie jestem sama 😁 ja na 15:30 😁 już się nie mogę doczekać aż znów zobaczę moje maleństwo 😍😍 ciekawa jestem ile urosło już 😍😍 w Poniedziałek też zakładamy kartę ciąży już ❤️

Ale mnie korci kupić takie małe skarpeteczki czy śpiochy ❤️ eh... Na razie nie chce zapeszać ale chyba w poniedziałek kupię ❤️ pierwsza rzecz dla mojego maleństwa 😍 tak długo na nie czekałam , tyle przeszłam że z jednej strony nie chce zapeszać a z drugiej wiem , czuję że wszystko będzie dobrze i chce kupić 🙈🙈
Ja mam dokładnie jak ty , skarpeteczki w pieski już kupiłam ❤️❤️ Z większymi rzeczami czekam chociaż do nowego roku :D dużo tez dostanę w spadku po starszym rodzeństwie . Jestem najmłodsza z 4 , każdy z nich ma już dzieci i wszystko dl mnie trzymają 😂😂😂także mam wózek łóżeczko zabawki i mnooostwo ubrań i na chłopca i na dziewczynkę
 
Dla mnie to też jest chore że podstawowych badań w ciąży lekarz prywatny nie może wypisać na NFZ 🤦

Dziewczyny w którym tygodniu zapisali Was na prenatalne? Ja właśnie dzwoniłam do kliniki i zapisali mnie na 29grudnia ale to będzie już 13tydz i nie wiem czy nie za późno 🤔 oczywiście zapytam o to lekarza na wizycie ale pamiętam że w drugiej ciąży robiłam w 12tygodniu
Usg prenatalne można wykonywać z tego co pamietam do końca 13 tc. Akurat przeglądałam papiery w poszukiwaniu grupy krwi i patrzyłam, że poprzednio miałam 13+3 😊

Przy okazji wiecie czy laboratorium może mi wydać drugi raz wynik z grupy krwi? Nigdzie nie mogę znaleźć tego wyniku. Podejrzewam, że po porodzie w szpitalu mi nie oddali.
 
Ja tez mam 5 grudnia na 15:40 :D i tez mowily ze w piątek będą wyniki wiec idealnie
Ooo to nie jestem sama 😁 ja na 15:30 😁 już się nie mogę doczekać aż znów zobaczę moje maleństwo 😍😍 ciekawa jestem ile urosło już 😍😍 w Poniedziałek też zakładamy kartę ciąży już ❤️

Ale mnie korci kupić takie małe skarpeteczki czy śpiochy ❤️ eh... Na razie nie chce zapeszać ale chyba w poniedziałek kupię ❤️ pierwsza rzecz dla mojego maleństwa 😍 tak długo na nie czekałam , tyle przeszłam że z jednej strony nie chce zapeszać a z drugiej wiem , czuję że wszystko będzie dobrze i chce kupić 🙈🙈

Ja mam prywatnie na 15;15. 😊 także będziemy wspólnie to przezywać 😍
 
J
Ja dzisiaj byłam od rana na krwi, różyczka toxoplazma grupa krwi tsh i wiele innych, łącznie 15 badań. Ciekawe czy wszystko wyjdzie ok. Mam tylko jedno przemyślenie w sumie. Próbowałam zapisać się na NFZ aby dostawać tylko skierowania, terminy styczeń/luty do gina…podziękuje . Chodzę tylko prywatnie, teraz za badania krwi zapłaciłam 600 zł. Szkoda ze takie pakiety dla ciężarnych w Polsce nie są z góry na NFZ

Sporo zaplacilas , ja ci poradzę iść tez po jakiś pakiet medyczny ja mam w luxmed płace 106zl na miesiąc mam różne badania w tym wizyty u różnych specjalistów i prowadzenie ciazy tez umowa na rok wiec spoko naprawdę jest mnóstwo badań w tym pakiecie nie tylko krew np spirometria . Możesz się umówić nawet do Krakowa jak akurat tam będziesz bo to na całej Polsce ma swoje placówki albo telewizyta z lekarzami z całego kraju .
 
reklama
Dziewczyny czy którejś z Was doszedł nowy objaw polegający na nadwrażliwości na dźwięki? Zauważyłam, że mam tak od kilku dni, jak ktoś dużo i głośniej mówi to mam wrażenie, że pęknie mi mózg i dostaje jakiś nerwów i wkurwienia 🤷‍♀️
 
Do góry