reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

:( wstałam rano, idę do toalety w tam na papierze krew:(
Napisałam do swojej lekarki i idę dziś na wizytę, na IP nie jadę bo mnie zostawią na 3 dni a w domu małe dziecko. No chyba że lekarka powie że jednak trzeba to oczywiście pojadę.
Ja już jestem całkowicie zrezygnowana;( brakuje mi już siły, by myśleć, że z tak beznadziejnej sytuacji zdarzy się cud.
Trzymam kciuki żeby było jednak wszystko dobrze u ciebie , trzymaj się j daj znać ❤️❤️
 
reklama
Dziewczyny co myślicie we wtorek mam wizytę na NFZ ale mam wykupiony pakiet w luxmedzie od grudnia i się zastanawiam czy nie iść sobie dla świetego spokoju w czwartek prywatnie sprawdzić czy wszzytsko dobrze się rozwija.
Na NFZ nawet żadnego zdjęcia nie dostaje
 
:( wstałam rano, idę do toalety w tam na papierze krew:(
Napisałam do swojej lekarki i idę dziś na wizytę, na IP nie jadę bo mnie zostawią na 3 dni a w domu małe dziecko. No chyba że lekarka powie że jednak trzeba to oczywiście pojadę.
Ja już jestem całkowicie zrezygnowana;( brakuje mi już siły, by myśleć, że z tak beznadziejnej sytuacji zdarzy się cud.
Trzymam bardzo mocno kciuki, aby wszystko było dobrze 😗 ❤️
 
Dziewczyny co myślicie we wtorek mam wizytę na NFZ ale mam wykupiony pakiet w luxmedzie od grudnia i się zastanawiam czy nie iść sobie dla świetego spokoju w czwartek prywatnie sprawdzić czy wszzytsko dobrze się rozwija.
Na NFZ nawet żadnego zdjęcia nie dostaje
Pewnie, idź i dla własnego spokoju sprawdź :)
 
Ja dzisiaj byłam od rana na krwi, różyczka toxoplazma grupa krwi tsh i wiele innych, łącznie 15 badań. Ciekawe czy wszystko wyjdzie ok. Mam tylko jedno przemyślenie w sumie. Próbowałam zapisać się na NFZ aby dostawać tylko skierowania, terminy styczeń/luty do gina…podziękuje . Chodzę tylko prywatnie, teraz za badania krwi zapłaciłam 600 zł. Szkoda ze takie pakiety dla ciężarnych w Polsce nie są z góry na NFZ.
 
Ja dzisiaj byłam od rana na krwi, różyczka toxoplazma grupa krwi tsh i wiele innych, łącznie 15 badań. Ciekawe czy wszystko wyjdzie ok. Mam tylko jedno przemyślenie w sumie. Próbowałam zapisać się na NFZ aby dostawać tylko skierowania, terminy styczeń/luty do gina…podziękuje . Chodzę tylko prywatnie, teraz za badania krwi zapłaciłam 600 zł. Szkoda ze takie pakiety dla ciężarnych w Polsce nie są z góry na NFZ.
Ooo ja też byłam dziś 😉 ja bez różyczki u grupy krwi bo to mam aktualne zapłaciłam niecałe 300 zł 🙈🙈🙈🤦‍♀️ masakra ... Na każdym kroku kasa ... Eh.... Ale ci zrobić 🤷‍♀️ kiedy masz wizytę ??? Ja się zastanawiałam czy nie za szybko idę bo wizyta dopiero 5 grudnia ... Ale w laboratorium mi powiedziały że jeden wynik będzie w piątek dopiero ... Więc dobrze że dziś poszłam 😁
 
reklama
Ja dzisiaj byłam od rana na krwi, różyczka toxoplazma grupa krwi tsh i wiele innych, łącznie 15 badań. Ciekawe czy wszystko wyjdzie ok. Mam tylko jedno przemyślenie w sumie. Próbowałam zapisać się na NFZ aby dostawać tylko skierowania, terminy styczeń/luty do gina…podziękuje . Chodzę tylko prywatnie, teraz za badania krwi zapłaciłam 600 zł. Szkoda ze takie pakiety dla ciężarnych w Polsce nie są z góry na NFZ.
Dla mnie to też jest chore że podstawowych badań w ciąży lekarz prywatny nie może wypisać na NFZ 🤦

Dziewczyny w którym tygodniu zapisali Was na prenatalne? Ja właśnie dzwoniłam do kliniki i zapisali mnie na 29grudnia ale to będzie już 13tydz i nie wiem czy nie za późno 🤔 oczywiście zapytam o to lekarza na wizycie ale pamiętam że w drugiej ciąży robiłam w 12tygodniu
 
Do góry