reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Odebrałam pakiet badań przed poniedziałkową wizytą, wszystko ok. Wg OM 5+3 beta 7966.2 ale progesteron nie wzrasta i jest na poziomie 10.75. Mam mnie to martwić pomimo brania duohastonu 2×1?
 
Odebrałam pakiet badań przed poniedziałkową wizytą, wszystko ok. Wg OM 5+3 beta 7966.2 ale progesteron nie wzrasta i jest na poziomie 10.75. Mam mnie to martwić pomimo brania duohastonu 2×1?
Duphaston nie jest wykrywany we krwi dlatego pomimo że go bierzesz w badaniu krwi progesteron nie rośnie.
 
Macie jakąś aplikację do śledzenia ciąży? Jeżeli tak to jaką? 🙂
Ja mam Ciąża+. Fajnie pokazuje obrazkowo etap dzidziusia i zawiera info, co się z nim w danym tygodniu dzieje. Tylko jak ja mam np według om 6+4, to już pokazuje 7 tydzień, ale zawsze można cofnąć i poczytać o poprzednim tygodniu. ❤️ Tak to wygląda na screenach 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20221125_170132_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    Screenshot_20221125_170132_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    145,2 KB · Wyświetleń: 36
  • Screenshot_20221125_170143_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    Screenshot_20221125_170143_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    153,8 KB · Wyświetleń: 37
Byłam ciekawa czemu nie założył ci karty , mi powiedziała na wizycie ze na pęcherzyk nie będzie zakładać i jak pojawi się zarodek z serduszkiem to wtedy już tak , właśnie dlaczego tobie nie założyła skoro masz już serduszko
Nie wiem, powiedział tylko że za dwa tygodnie, to będzie 9tc. Ogólnie to jest lekarz do którego chodzę już lata, dwa razy mnie operował (mięśniaki i cp) więc mu ufam. Dobry specjalista z średnia 5.0 na znanym lekarzu , wielu ocen.

Dziewczyny, ja nie wiem jak przeżyje tę ciążę. Leżąc na kozetce dostałam ataku paniki, nie umiałam wręcz oddychać z tego stresu co zastanę na USG. Potem na chwilę się uspokoiłam a potem mój lekarz włączył na chwilę serduszko i ja znowu panika po co to robił 🥺 oczywiście nic nie powiedziałam, nie będę podważać zdania lekarza, chyba nie chce usmażyć mi dziecka ;) ale stres pozostał i chyba będzie mi towarzyszył do kolejnej wizyty. Nie mogę sama z sobą.
 
Mój lekarz też na wizycie włączył na chwilę dźwięk serduszka:) myślę że nie jest to szkoldiwe bo ufam mu w 100% i napewno by nie zrobił nic co mogłoby zaszkodzić:)
 
reklama
Mój lekarz też na wizycie włączył na chwilę dźwięk serduszka:) myślę że nie jest to szkoldiwe bo ufam mu w 100% i napewno by nie zrobił nic co mogłoby zaszkodzić:)
Miałaś puszczony dźwięk w 6+1? Tak podpatrzyłam że wtedy miałaś wizytę.
Stresuje mnie to że jednym dziewczynom lekarze mówią że absolutnie nie bo to szkodzi, może zatrzymać akcję serca i wywołać poronienie, zabić zarodek, a inni lekarze po prostu na chwilę puszczają. Bądź tu człowieku mądry.
 
Do góry