reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja biorę osobno metafolia 400 ( zwykły kwas foliowy mi się nie przyswaja ) do tego wit d3 magnez i pregna dha. Typowych wit dla kobiet w ciąży nie mogę ponieważ wszystkie mają w składzie jod a mam nadczynnosc tarczycy ( aktualnie unormowana ) I jod musz omijać szerokim łukiem.
A oprócz tego acard 75 na noc duphaston rano 1 tab wieczorem 2, zastrzyki neoparin i na noc ultrogestan 2 globułki
Też mam.nadczynnosc tarczycy i nie mogę jodu A w każdych Wit dla ciężarnych jest jod
 
Powiem Wam, że mam już stresa przed dzisiejszą wizytą.
Dzień w dzień bolały mnie mega cycki w nocy, aż ciężko się było przytulać do męża, a akurat dzisiaj przed wizytą musiały przestać boleć.
Teraz delikatnie coś tam zaczęłam czuć.
My zawsze musimy żyć w stresie przed tymi wizytami...
 
Dopiero 14 miesięcy. Nie wiem jeszcze jak ogarnę dwójkę🤣🤣

Nie chce straszyć bo to pewnie nie jest reguła ale mnie w poprzedniej ciąży też "odrzucilo" od słodyczy a później mi wyszła cukrzyca ciążowa🙄. Teraz mam podobnie.
Oby u Ciebie było inaczej✊
Też mam 13 miesięcznego brzdąc na pokladzie
 
Cześć. Ja mam dzisiaj wieczorem wizytę, nie nastawiam się tylko cierpliwie czekam. Rano zaczęłam "sikać" na różowo więc pewnie mam jakieś zapaleniem pęcherza, na szczęście niezbyt bolesne. Zastanawiam się co można w ciąży brać ? Zawsze pomagał mi Urotrim ale teraz to nie wiem
Ja w 36 tyg miałam czerwony mocz i poszłam do szpitala bo słabsze ruchy były z dzieckiem było wszystko ok brałam 7 dni antybiotyk leżałem w szpitalu
 
Hej ! 😊 Właśnie wróciłam z badania. Wszystko super , mamy serduszko!! 115/min ❣️❣️❣️❣️❣️❣️ z om 6+3 , z usg 5+6
20221124_093612-01.jpeg
 
reklama
Powiem Wam, że mam już stresa przed dzisiejszą wizytą.
Dzień w dzień bolały mnie mega cycki w nocy, aż ciężko się było przytulać do męża, a akurat dzisiaj przed wizytą musiały przestać boleć.
Teraz delikatnie coś tam zaczęłam czuć.
My zawsze musimy żyć w stresie przed tymi wizytami...
Mnie też bolą raz mniej, raz bardziej. W ogóle się tym nie stresuję, bo przecież beta i progesteron w normie :) Ty też bądź spokojna, o której masz wizytę?
 
Do góry