reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny mam umówiona wizyte do fryzjera na piątek, na farbe i zastanawiam sie czy iść....?
Ja mam też taki "problem" 😁 w sobotę zaczynam 5tydzien i mam zaplanowaną wizytę u fryzjera. Odwołam wizytę, mam taki kolor włosów, że wytrzymam te 9miesiecy. Pójdę tylko podciąć, bo już są długie a nie wyobrażam sobie funkcjonować z jeszcze dłuższymi 😅
 
Hej dziewczyny! Dziękuję Wam za wczorajsze wsparcie, miejmy nadzieję, że już za tydzień zobaczę maleństwo z bijącym serduszkiem <3 Wczoraj wieczorem miałam ogromny napad apetytu - uspokoiło mnie jabłko :confused: 😆 (czytałam, że niektóre z Was też mają teraz ochotę na jabłka) 😅😅 Zazdroszczę tym, które nie mają problemu, żeby zasnąć wieczorem. Ja się kręcę do północy i wstaję niewyspana o 7/8 rano, bez drzemki popołudniu. :dry: Miłego dnia Wam życzę i trzymam kciuki za dzisiejsze wizytki! Dajcie znać :tak:🤞👍
 
@laurka95 ja mam problem, żeby opanować senność 😅 codziennie ok 21 padam na twarz, a o 7 rano już marzę o kawce :D piję rozpuszczalną z mlekiem i cukrem. Zawsze lubiłam poranną kawę, ale teraz czasami wieczorem już marzę o tym smaku 😅 Kocham słodycze, a odkąd jestem w ciąży to zjem jednego cukierka i nie mam takiego parcia na słodkie jak kiedyś. Dziś się zważyłam i mimo, że nie wymiotuję spadło mi ok 2.5kg... Ja mam raczej problem z nadwagą niż niedowagą. Wszyscy mnie straszyli, że znając moje tendecje to jak tylko zajdę w ciążę to od razu spuchnę...
 
Ja mam też taki "problem" 😁 w sobotę zaczynam 5tydzien i mam zaplanowaną wizytę u fryzjera. Odwołam wizytę, mam taki kolor włosów, że wytrzymam te 9miesiecy. Pójdę tylko podciąć, bo już są długie a nie wyobrażam sobie funkcjonować z jeszcze dłuższymi 😅
Ja nie będę farbować na pewno w pierwszym trymestrze. Z córcią też nie farbowałam, dopiero pod koniec ciąży. Obcięłam już na bardzo krótko ;)
 
@laurka95 ja mam problem, żeby opanować senność 😅 codziennie ok 21 padam na twarz, a o 7 rano już marzę o kawce :D piję rozpuszczalną z mlekiem i cukrem. Zawsze lubiłam poranną kawę, ale teraz czasami wieczorem już marzę o tym smaku 😅 Kocham słodycze, a odkąd jestem w ciąży to zjem jednego cukierka i nie mam takiego parcia na słodkie jak kiedyś. Dziś się zważyłam i mimo, że nie wymiotuję spadło mi ok 2.5kg... Ja mam raczej problem z nadwagą niż niedowagą. Wszyscy mnie straszyli, że znając moje tendecje to jak tylko zajdę w ciążę to od razu spuchnę...
Zazdroszczę 😂😂 Ja wczoraj na wizycie się ważyłam i o ile na początku przytyłam ponad 2 kg, tak teraz spadło mi to 2 kg. Jaka była moja radość, że się wyrównało 😆 I też nie wymiotuję. Może to woda z nas schodzi, bo też chodziłam spuchnięta, jakbym była w II trymestrze 🤔 Cieszmy się na razie z tej wagi, bo nadrobimy z nawiązką w przyszłości 🤣
 
reklama
A ile ma Twoje pacholę? :)
Dopiero 14 miesięcy. Nie wiem jeszcze jak ogarnę dwójkę🤣🤣
@laurka95 ja mam problem, żeby opanować senność 😅 codziennie ok 21 padam na twarz, a o 7 rano już marzę o kawce :D piję rozpuszczalną z mlekiem i cukrem. Zawsze lubiłam poranną kawę, ale teraz czasami wieczorem już marzę o tym smaku 😅 Kocham słodycze, a odkąd jestem w ciąży to zjem jednego cukierka i nie mam takiego parcia na słodkie jak kiedyś. Dziś się zważyłam i mimo, że nie wymiotuję spadło mi ok 2.5kg... Ja mam raczej problem z nadwagą niż niedowagą. Wszyscy mnie straszyli, że znając moje tendecje to jak tylko zajdę w ciążę to od razu spuchnę...
Nie chce straszyć bo to pewnie nie jest reguła ale mnie w poprzedniej ciąży też "odrzucilo" od słodyczy a później mi wyszła cukrzyca ciążowa🙄. Teraz mam podobnie.
Oby u Ciebie było inaczej✊
 
Do góry