reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Mi odeszły wody. Gdyby nie to że mąż kazał mi szybko jechać do szpitala;D w rezultacie byliśmy po prawie 3h od odejścia to byłoby spoko bo od 5 do 13 leżałam przypięta do ktg. Od 8 oxy pierwszy raz chciałam leki o 12 przed 13 dali paracetamol bo na znieczulenie za późno ;). Potem pozwolili iść pod prysznic to nie chciałam wyjść bo tu już czułam ;). Córka po 14 już była na świecie. Gorzej zaniosłam pierwszą noc niż poród. Ale byłam nacięta bo młoda była owinięta pępowiną i się cofała ;/. Potem dostałam krwotoku (często się zdarza przy zastrzykach - tak mówili) więc wylądowałam na stole ;/. Młoda była ze mną dopiero cały czas od 3 doby. Teraz niestety wiem co mnie czeka - pod tym względem fajnie być pierworódką. Mam nadzieję że nikogo nie wystraszyłam.

Też jestem za :) do pierwszej grupy się nie załapałam, mało się tu udzielałam, bo początki ciąży głównie spałam, wymiotowałam i się zamartwiałam 😁

Aaa tak, pisałaś, że masz wizytę tydzień wcześniej, bo lekarz idzie na urlop. Jejuuu 2kg to już taki duży człowiek, a wciąż taka kruszynka🩷 Czyli średnie samopoczucie to wynik zaawansowania ciąży i pogody.. Musimy wytrzymać jeszcze ten czerwiec 😉

To wczoraj wieczorem czułam, że brzuszek jest twardy i taki ciężki, na szczęście nic nie bolało... Pół nocy spałam z poduszką ciążową, odciążyła mi plecy, bo tak mi dokuczały wieczorem, że nie mogłam się ułożyć.
@M@lly nie wystraszyłaś tu chyba nikogo opisem porodu😄 Dziewczyny juz maja dużo doświadczeń, a ja staram się opanować strach, myśląc o tym, że już niedługo przytulę moją córeczkę, która wg zdjęć usg jest moją kopią🥹

Czyli też jesteś na pełnych obrotach 😄 Daj znać wieczorem jak się czujesz po całym dniu, ja po ostatnich chrzcinach bylam umordowana 😃

Dziewczyny udanej niedzieli 🩷 Ja muszę koniecznie zjeść śniadanie, bo Mała już się upomina😄 Czekam na męża i będziemy odpoczywać na tarasie, obiad robi mama, a popołudniu mamy gości z malymi szkrabami🩷
 
reklama
Też jestem za :) do pierwszej grupy się nie załapałam, mało się tu udzielałam, bo początki ciąży głównie spałam, wymiotowałam i się zamartwiałam 😁

Aaa tak, pisałaś, że masz wizytę tydzień wcześniej, bo lekarz idzie na urlop. Jejuuu 2kg to już taki duży człowiek, a wciąż taka kruszynka🩷 Czyli średnie samopoczucie to wynik zaawansowania ciąży i pogody.. Musimy wytrzymać jeszcze ten czerwiec 😉

To wczoraj wieczorem czułam, że brzuszek jest twardy i taki ciężki, na szczęście nic nie bolało... Pół nocy spałam z poduszką ciążową, odciążyła mi plecy, bo tak mi dokuczały wieczorem, że nie mogłam się ułożyć.
@M@lly nie wystraszyłaś tu chyba nikogo opisem porodu😄 Dziewczyny juz maja dużo doświadczeń, a ja staram się opanować strach, myśląc o tym, że już niedługo przytulę moją córeczkę, która wg zdjęć usg jest moją kopią🥹

Czyli też jesteś na pełnych obrotach 😄 Daj znać wieczorem jak się czujesz po całym dniu, ja po ostatnich chrzcinach bylam umordowana 😃

Dziewczyny udanej niedzieli 🩷 Ja muszę koniecznie zjeść śniadanie, bo Mała już się upomina😄 Czekam na męża i będziemy odpoczywać na tarasie, obiad robi mama, a popołudniu mamy gości z malymi szkrabami🩷
Powiem tak pierwszy przeraża nie wiadomą drugi tym że wiadomo. Kobietom się nie dogodzi. :D
 
Hejka! ☺️😊 za 6 tygodni poród 🤪 a ja myśle gdzie kupić jakieś sukienki do KP? 🙈🙈 nie za milion… na vinted szukałam ale nic nie ma a nie chce świecić cyckami 🙈
W srode kolejna wizyta to już 32 tydzień 😁 bez komplikacji
 
Też jestem za :) do pierwszej grupy się nie załapałam, mało się tu udzielałam, bo początki ciąży głównie spałam, wymiotowałam i się zamartwiałam 😁

Aaa tak, pisałaś, że masz wizytę tydzień wcześniej, bo lekarz idzie na urlop. Jejuuu 2kg to już taki duży człowiek, a wciąż taka kruszynka🩷 Czyli średnie samopoczucie to wynik zaawansowania ciąży i pogody.. Musimy wytrzymać jeszcze ten czerwiec 😉

To wczoraj wieczorem czułam, że brzuszek jest twardy i taki ciężki, na szczęście nic nie bolało... Pół nocy spałam z poduszką ciążową, odciążyła mi plecy, bo tak mi dokuczały wieczorem, że nie mogłam się ułożyć.
@M@lly nie wystraszyłaś tu chyba nikogo opisem porodu😄 Dziewczyny juz maja dużo doświadczeń, a ja staram się opanować strach, myśląc o tym, że już niedługo przytulę moją córeczkę, która wg zdjęć usg jest moją kopią🥹

Czyli też jesteś na pełnych obrotach 😄 Daj znać wieczorem jak się czujesz po całym dniu, ja po ostatnich chrzcinach bylam umordowana 😃

Dziewczyny udanej niedzieli 🩷 Ja muszę koniecznie zjeść śniadanie, bo Mała już się upomina😄 Czekam na męża i będziemy odpoczywać na tarasie, obiad robi mama, a popołudniu mamy gości z malymi szkrabami🩷
Jestem już po komunii, dałam radę, duża robotę robiły leżaki ustawione na trawce przed lokalem tam sobie odpoczywałambo jakbym miała tylko siedzieć przy stole to bym się umęczyła. Był też animator to syn przeszczęśliwy. Także imprezę uważamy za udaną
 
Hejka! ☺️😊 za 6 tygodni poród 🤪 a ja myśle gdzie kupić jakieś sukienki do KP? 🙈🙈 nie za milion… na vinted szukałam ale nic nie ma a nie chce świecić cyckami 🙈
W srode kolejna wizyta to już 32 tydzień 😁 bez komplikacji
Czas leci bardzo szybko, ja też nie mogę uwierzyć że jeszcze tylko chwilą. Moja koleżanka miała sporo rzeczy z mil&love i bardzo sobie chwaliła jakościowo i funkcjonalnie bluzki i sukienki
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja dzisiaj też nie robię obiadu mąż idzie z młodszymi do teściowej na obiad .Starszym zamówię kebaba🙈😁😁 .U nas dzisiaj gorąco i popołudniu pojedziemy nad wodę z koleżanką i jej dziećmi.
Kebab 🤩 nie pisz takich rzeczy, bo ja mam teraz fazę na takie jedzenie 🤣
Jestem już po komunii, dałam radę, duża robotę robiły leżaki ustawione na trawce przed lokalem tam sobie odpoczywałambo jakbym miała tylko siedzieć przy stole to bym się umęczyła. Był też animator to syn przeszczęśliwy. Także imprezę uważamy za udaną
O to dobrze, że miałaś możliwość odpocząć na świeżym powietrzu i plecy nie bolały 😊 ja jak ostatnio byłam na chrzcinach to średnio zniosłam siedzenie za stołem 😄
Ja ostatni pozamawialam na Sinsay tam jest kolekcja mama .Mam bluzki do karmienia ,spodenki dżinsowowe .Tam jest duży wybór i jest tanio .Ja za 5 tygodni już mam termin na 7.07☺️
To prawda, ja też kupuję w sinsay ciążowe ciuszki. Jest tanio, a i z jakością nie jest tragicznie 😊 a kolejnej ciąży nie planuję 😅
Super, że masz już ustalony termin cc😊 na kiedy masz właściwy termin z usg?
 
Do góry