reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny ja dzisiaj z mężem pojechałam po wózek i kupiłam ale inny.🙊Moj wybór padł na Silver cross surf 3 2 w 1 z torbą ,folia i wkładka bambusowa akurat były targi u mnie w hurtowni.☺️
Bardzo ładny 😊

Jak się dzisiaj czujecie? Ja rano szybko się ogarnęłam, podjechałam po świeże pieczywo i wędlinę, posprzątałam, zmieniłam posciel, porobiłam prania, właśnie kończę robić ciasto i chciałam jeszcze iść do kościoła, ale juz czuję brak sił... ogarnia mnie taka senność, więc sobie odpuszczam wychodzenie z domy. Oczywiście szaleństwo w aktywnościach spowodowane tym, że mąż na służbie a mama nie zdołała mnie przypilnować... 🤭 Musiałabym poprasowac resztę ciuszkow, ale już mama przyszła do mnie do domu i co najwyżej mogę wypić kawę na tarasie... 😆
 
Bardzo ładny 😊

Jak się dzisiaj czujecie? Ja rano szybko się ogarnęłam, podjechałam po świeże pieczywo i wędlinę, posprzątałam, zmieniłam posciel, porobiłam prania, właśnie kończę robić ciasto i chciałam jeszcze iść do kościoła, ale juz czuję brak sił... ogarnia mnie taka senność, więc sobie odpuszczam wychodzenie z domy. Oczywiście szaleństwo w aktywnościach spowodowane tym, że mąż na służbie a mama nie zdołała mnie przypilnować... 🤭 Musiałabym poprasowac resztę ciuszkow, ale już mama przyszła do mnie do domu i co najwyżej mogę wypić kawę na tarasie... 😆
Czuje się fatalnie od kilku dni... Schyle się kilka razy i jest mi słabo ;/
 
Bardzo ładny 😊

Jak się dzisiaj czujecie? Ja rano szybko się ogarnęłam, podjechałam po świeże pieczywo i wędlinę, posprzątałam, zmieniłam posciel, porobiłam prania, właśnie kończę robić ciasto i chciałam jeszcze iść do kościoła, ale juz czuję brak sił... ogarnia mnie taka senność, więc sobie odpuszczam wychodzenie z domy. Oczywiście szaleństwo w aktywnościach spowodowane tym, że mąż na służbie a mama nie zdołała mnie przypilnować... 🤭 Musiałabym poprasowac resztę ciuszkow, ale już mama przyszła do mnie do domu i co najwyżej mogę wypić kawę na tarasie..J
 
Ja już mam męża w domu więc też za dużo nie zrobię 😏Też ciągle prosi mnie żebym odpoczywała to odpoczywam mąż mnie wyręczy☺️Ja dzisiaj tylko obrałam ziemniaki i zrobiłam mizerię resztę moja córka 18 letnia dokończyła a my pojechaliśmy z młodszymi po wózeczek.Teraz piję kawke a mąż odsypia podróż bo dzisiaj o 5 wrócil .Ja dzisiaj akurat dobrze się czuje ale od kilku dni odczuwam skurcze przepowiadające.Jak zmienię pozycję to jest ok ale często mi trwardnieje brzuch.
 
Czuje się fatalnie od kilku dni... Schyle się kilka razy i jest mi słabo ;/
Ojej :( A kiedy masz wizytę u lekarza?
Ja już mam męża w domu więc też za dużo nie zrobię 😏Też ciągle prosi mnie żebym odpoczywała to odpoczywam mąż mnie wyręczy☺️Ja dzisiaj tylko obrałam ziemniaki i zrobiłam mizerię resztę moja córka 18 letnia dokończyła a my pojechaliśmy z młodszymi po wózeczek.Teraz piję kawke a mąż odsypia podróż bo dzisiaj o 5 wrócil .Ja dzisiaj akurat dobrze się czuje ale od kilku dni odczuwam skurcze przepowiadające.Jak zmienię pozycję to jest ok ale często mi trwardnieje brzuch.
Jak odczuwa się te skurcze? U mnie też czasem wieczorem czuję, że brzuszek robi się twardy i ciężki... Ale największy dyskomfort czuję jak Mała przesuwa się całym ciałkiem. Jest to urocze, cieszę się, że ją czuję, ale chwilami aż boli...
 
Ojej :( A kiedy masz wizytę u lekarza?

Jak odczuwa się te skurcze? U mnie też czasem wieczorem czuję, że brzuszek robi się twardy i ciężki... Ale największy dyskomfort czuję jak Mała przesuwa się całym ciałkiem. Jest to urocze, cieszę się, że ją czuję, ale chwilami aż boli...
Byłam w zeszły czwartek. Dziecie ok.2kg wg USG ok ;). Szyjka zamknięta długa. Końcówka ciąży zimą jest po prostu lepsza niż latem
 
Ojej :( A kiedy masz wizytę u lekarza?

Jak odczuwa się te skurcze? U mnie też czasem wieczorem czuję, że brzuszek robi się twardy i ciężki... Ale największy dyskomfort czuję jak Mała przesuwa się całym ciałkiem. Jest to urocze, cieszę się, że ją czuję, ale chwilami aż boli...
Brzuch twardnieje i się napina i troszkę boli ale jak się pochodzi to wszystko wraca do normy.Skurcze porodowe poznasz bo bardzo bolą jak by to powiedzieć ...w dole boli brzuch i czuć przy każdym skurczu takie rozpieranie
 
reklama
Brzuch twardnieje i się napina i troszkę boli ale jak się pochodzi to wszystko wraca do normy.Skurcze porodowe poznasz bo bardzo bolą jak by to powiedzieć ...w dole boli brzuch i czuć przy każdym skurczu takie rozpieranie
Szczerze ja nie czułam ;p. Dopiero po kilku godzinach oxy bóle krzyżowe a potem parte które nie wiedziałam że to to.
 
Do góry