reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny mnie dziś głowa boli .Dzisiaj zaczynam 33tydzien🥳🥳🥳 jeszcze tylko 5 tygodni😁
Hej, moze to przez pogodę.... U mnie pochmurno i chlodno, dziś wstałam całkiem bez energii. A wczoraj przed snem mąż mi urządził rozmowę dyscyplinującą 😂 Prosił mnie, żebym więcej odpoczywała i groził, że jak nie to nakabluje na mnie moim rodzicom 😆 My dziś rozpoczęłyśmy 32 tydzień 🩷
Jakiego misia szumisia polecacie???
Nie wiem czy masz dzieci, ja jestem w pierwszej ciąży i nie kupuję żadnego, chyba, że dostaniemy od kogos w prezencie. U dwójki dzieci mojej kuzynki i u szwagierki szumiś w ogóle się nie sprawdził.
 
Hej, moze to przez pogodę.... U mnie pochmurno i chlodno, dziś wstałam całkiem bez energii. A wczoraj przed snem mąż mi urządził rozmowę dyscyplinującą 😂 Prosił mnie, żebym więcej odpoczywała i groził, że jak nie to nakabluje na mnie moim rodzicom 😆 My dziś rozpoczęłyśmy 32 tydzień 🩷

Nie wiem czy masz dzieci, ja jestem w pierwszej ciąży i nie kupuję żadnego, chyba, że dostaniemy od kogos w prezencie. U dwójki dzieci mojej kuzynki i u szwagierki szumiś w ogóle się nie sprawdził.
Super, że mąż tak o Ciebie dba.moj też czasem nie ochrzania, że mam siąść na tylku a nie ciagle cos robić. My też nie kupujemy szumisia
 
Polecam kupić monitor oddechu. Droższa inwestycja bo pieluszkowy 2 lata temu ok 300 zł. Ale dla mnie wartyy zakupu. Spokój sumienia gwarantowany
 
reklama
Do góry