reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej dziewczyny ja dzisiaj od rana mam wersję już od rana rosołek się gotuje i będę robić kopytka .Ogarnęłam podłogi i wezmę się za składanie praniai prasowanie .Pogoda niby ponura ale dzisiaj jest super .Zaraz druga kawke wypije i się biorę dopóki mam ochotę😁
Super, ja też energii mam sporo. U nas cieplutko ale dziś raczej siedzimy w domu bo syn obudził się zakatarzony i bez humoru i sił. Także kurowanie w domu nas czeka. Ja dziś miałam wizytę bo mój gin wyjeżdżą na urlop i za tydzień go nie ma. Malutka nadal poprzecznie ułożona i ciężko ja było pomierzyć. Przytyła 200 g teraz ma 1700g. Także po wielkim synu będę mieć drobniutka córeczkę
 
reklama
Hej dziewczyny ja dzisiaj od rana mam wersję już od rana rosołek się gotuje i będę robić kopytka .Ogarnęłam podłogi i wezmę się za składanie praniai prasowanie .Pogoda niby ponura ale dzisiaj jest super .Zaraz druga kawke wypije i się biorę dopóki mam ochotę😁
Ja dopiero ogarniam się do życia. ;D
Super, ja też energii mam sporo. U nas cieplutko ale dziś raczej siedzimy w domu bo syn obudził się zakatarzony i bez humoru i sił. Także kurowanie w domu nas czeka. Ja dziś miałam wizytę bo mój gin wyjeżdżą na urlop i za tydzień go nie ma. Malutka nadal poprzecznie ułożona i ciężko ja było pomierzyć. Przytyła 200 g teraz ma 1700g. Także po wielkim synu będę mieć drobniutka córeczkę
Jak planujesz sn to powinno być łatwiej ;)
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj od rana mam wersję już od rana rosołek się gotuje i będę robić kopytka .Ogarnęłam podłogi i wezmę się za składanie praniai prasowanie .Pogoda niby ponura ale dzisiaj jest super .Zaraz druga kawke wypije i się biorę dopóki mam ochotę😁
Hej! To ja wczoraj miałam dzień sprzątania I prania, bo u nas pełno tego żółto-zielonego pyłu i strasznie było nakurzone 😃 Dzisiaj mam dzień luzu, babcia z dziadkiem przywieźli mi rondel gołąbków, mąż kupił ciasto w cukierni i zaraz jedziemy odebrać wózek 😊🩷
 
Hej! To ja wczoraj miałam dzień sprzątania I prania, bo u nas pełno tego żółto-zielonego pyłu i strasznie było nakurzone 😃 Dzisiaj mam dzień luzu, babcia z dziadkiem przywieźli mi rondel gołąbków, mąż kupił ciasto w cukierni i zaraz jedziemy odebrać wózek 😊🩷
Zrób zdjęcie jaki kupiłaś ja się zastanawiam nad mima xiari złotym☺️
 
A cos się stało, że przed terminem urodziła?? Ja już się momentami zastanawiam czy przypadkiem nie urodzę za wcześnie a że tak powiem teściowa(choć jesteśmy bez ślubu z partnerem) cały lipiec prawie jest na wyjeździe i wraca późno 24.07, my mamy 25.07 jechać do szpitala bo termin wystawiony jest o tydzień za wcześnie, przez spóźniona owulacje, wiec jakby się zaczęło jeszcze wczesniej to bylibyśmy z dwójką maluchów sami :p do tego auto mam totalnie rozwalone a co chwilę dobieram kredyty na naprawę i już silnik nawet robiłam z uszczelka pod głowica i innymi pierdolami :/
Nie wiem dlaczego jej tak szybko poszlo, to juz jej 5 dziecko I ma cukrzyce. Moze kombinacja tygo?
 

Załączniki

  • 20230524_174042.jpg
    20230524_174042.jpg
    752,1 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Ja chcę taki lub cybex priam już miałam poprzednio cybexa i byłam zadowolona
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-05-24-20-18-28-427_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-05-24-20-18-28-427_com.android.chrome.jpg
    171,1 KB · Wyświetleń: 61
Do góry