reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Cos spac nie mogę dziewczyny, okazało się dziś że jednak mam cukrzyce. Teraz mi przesuną cesakre i mały w czerwcu się urodzi, chyba za 2 tyg skończę już pracę bo nic nie mam ogarnięte.
Maz się pyta czy chociaż torbę do szpitala mogę spakować w razie co 🤣 a ja się pytam co mam tam włożyć jak wszystko jeszcze do kupienia dla malego 😜
Do tego obiecałam szwagierce ze dam jej rzeczy po mojej pierwszej córce bo też urodziła się malutka 2.3kg miala i za nic w świecie nie mogę tych rzeczy znaleźć. Nie wydawało mi się że mam aż taki bałagan w ciuchach dziewczyn a tu proszę, na poddaszu pełno worków z odzierza a tych rzeczy jak nie ma tak nie ma.
Na rano ide do szpitala spotkać się z położną od cukrzycy to się dowiem czy będę miala insulinę czy tylko dietę. Nie takiej koncowki ciazy chcialam ale co zrobic.
O kurczę, to faktycznie musicie przyspieszyć przygotowania, ale na pewno dacie radę. To się wydaje, że jest tego bardzo duzo jak jest duzo czasu, a jak trzeba sie sprężyć to raz dwa 😃Podziwiam i zazdroszczę, że jeszcze pracujesz. Ja bardzo chciałam, ale niestety nie bylo mi dane. A dlaczego tak późno robiłaś test obciążenia glukozą? Ja robiłam go jakoś w 26tc.
Jeżeli chodzi o monitor oddechu to myślałam ale lekarz pediatra który mnie dlugo zna powiedział że lepiej nie jak nie ma wskazań bo ja jestem sraczka przezywaczka jeżeli chodzi o dzieci i tylko bym czekała na to że zadźwięczy i to już byłby koniec mojego spokojnego spania
Ja też się zastanawiam czy za bardzo bym nie panikowała... z detektorem tętna dałam sobie spokój, bo wiedziałam, że to by mnie tylko stresowało.
 
O kurczę, to faktycznie musicie przyspieszyć przygotowania, ale na pewno dacie radę. To się wydaje, że jest tego bardzo duzo jak jest duzo czasu, a jak trzeba sie sprężyć to raz dwa 😃Podziwiam i zazdroszczę, że jeszcze pracujesz. Ja bardzo chciałam, ale niestety nie bylo mi dane. A dlaczego tak późno robiłaś test obciążenia glukozą? Ja robiłam go jakoś w 26tc.

Ja też się zastanawiam czy za bardzo bym nie panikowała... z detektorem tętna dałam sobie spokój, bo wiedziałam, że to by mnie tylko stresowało.
To byl moj trzeci test, mialam cukrzyce w poprzednich ciazach wiec testowali mnie w 12 tyg, 24 no I teraz.
 
Dziewczynki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy 😍♥️♥️🥳
To mój pierwszy dzień mamy 🥹
To byl moj trzeci test, mialam cukrzyce w poprzednich ciazach wiec testowali mnie w 12 tyg, 24 no I teraz.
Aaaa... coraz więcej się dowiaduję o ciąży 😃 Mam nadzieję, że uda się ustabilizować cukier za pomocą diety. Współczuję tego, że na końcówce musisz się jeszcze tym przejmować co i ile jeść, mierzyć cukier itd. Ja całą ciążę muszę brać jakieś tabletki... najpierw końskie dawki progesteronu, a później acard, ale i tak dziękuję Bogu, że nie muszę brać zastrzyków z heparyny.
 
To mój pierwszy dzień mamy 🥹

Aaaa... coraz więcej się dowiaduję o ciąży 😃 Mam nadzieję, że uda się ustabilizować cukier za pomocą diety. Współczuję tego, że na końcówce musisz się jeszcze tym przejmować co i ile jeść, mierzyć cukier itd. Ja całą ciążę muszę brać jakieś tabletki... najpierw końskie dawki progesteronu, a później acard, ale i tak dziękuję Bogu, że nie muszę brać zastrzyków z heparyny.
Ja mam zastrzyki I accord, 3 ciaze jade na zastrzykach, moj brzuch wyglada jak worek treningowy tyle siniakow 🤣
 
reklama
Hej dziewczyny ja dzisiaj z mężem pojechałam po wózek i kupiłam ale inny.🙊Moj wybór padł na Silver cross surf 3 2 w 1 z torbą ,folia i wkładka bambusowa akurat były targi u mnie w hurtowni.☺️
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-05-27-15-03-09-163_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-05-27-15-03-09-163_com.android.chrome.jpg
    131,9 KB · Wyświetleń: 64
Do góry