reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

To my wstrzymaliśmy się z zakupem nowego auta do przyszłego roku 😊 Ledwo wygrzebaliśmy się z takiego duzego remontu (wymiana okien, przestawianie scian, nowe wylewki, podlogi, drzwi, wszystkie meble i urządzenia), a zaszłam w ciążę i pojawiło się mnóstwo wydatków związanych z urządzeniem pokoju dla Córeczki, zakupem wózka, łóżeczka itd., nie wspomnę o badaniach w ciazy. Chcielibyśmy jeszcze przed porodem zrobic remont wejścia do domu. Mam nadzieję, że pod koniec roku znowu odbijemy się od dna 😅

Trzymam kciuki za wyniki krzywej i wizytę, daj znać jak synek rośnie 😊
Mnie dziś męczy biegunka, wszystko przeze mnie przelatuje a za chwilę czuję taki głód, że mam wrażenie, że zemdleję... 😑
Też tak miałam ostatnio ☺️.Jak nie zaparcia to biegunka 😁☺️
 
reklama
O tak tak, właśnie kupilismy 7 osobowy samochód żeby pomieścić te foteliki a tu jeszcze trzeba rzeczy dla malego ogarnąć 😜
Ja mialam dzis 3 test krzywej cukrowej, mam nadzieję że też wyjdzie dobrze.
Właśnie czekam na wizytę u lekarza, zobaczymy jak nam chłopak wyrósł 😊
Jaki kupiliście? Ile macie dzieci? My też wymienialiśmy forda Focusa hatchback na peugeot 5008 7 os. Ale więcej dzieci nie planuje ;). Dwójka mi wystarczy plus psiak
 
Jaki kupiliście? Ile macie dzieci? My też wymienialiśmy forda Focusa hatchback na peugeot 5008 7 os. Ale więcej dzieci nie planuje ;). Dwójka mi wystarczy plus psiak
Vw tiguan allspace to jest wersja 7 osobowa. Mamy juz 2 a to bedzie 3, odbieramy samochod w czwartek 😊
Maly ma 2.2 kg i wszystko wyglada ok, nie mam zdjec bo sie kryl.
Dzis urodzila synka moja szwagierka, 35 tydzien, malutki jest ale zdrowy 😍
 
Vw tiguan allspace to jest wersja 7 osobowa. Mamy juz 2 a to bedzie 3, odbieramy samochod w czwartek 😊
Maly ma 2.2 kg i wszystko wyglada ok, nie mam zdjec bo sie kryl.
Dzis urodzila synka moja szwagierka, 35 tydzien, malutki jest ale zdrowy 😍
Oglądaliśmy vv ale peugeot lepiej wyposażony był. I trójka będzie z tyłu sama czy jedno do przodu a Ty do tyłu?
 
Oglądaliśmy vv ale peugeot lepiej wyposażony był. I trójka będzie z tyłu sama czy jedno do przodu a Ty do tyłu?
My akurat wybralismy wersje r line wiec ma wszystko to co chcielismy. Teraz tylko trzeba sie przyzwyczaić do rozmiarów samochodu 🙈
Nie wiem jeszcze jak jedziemy jeździć, wcześniej ja siedziałam z tyłu z obiema, teraz są same z tyłu. A tu nie mam pojęcia 🤔
 
Vw tiguan allspace to jest wersja 7 osobowa. Mamy juz 2 a to bedzie 3, odbieramy samochod w czwartek 😊
Maly ma 2.2 kg i wszystko wyglada ok, nie mam zdjec bo sie kryl.
Dzis urodzila synka moja szwagierka, 35 tydzien, malutki jest ale zdrowy 😍
2.2kg to już takie duże dzieciątko 😍 w którym tygodniu ciąży jesteś?
Gratulacje dla szwagierki! I dużo zdrówka dla niej i maleństwa 🩷
 
Vw tiguan allspace to jest wersja 7 osobowa. Mamy juz 2 a to bedzie 3, odbieramy samochod w czwartek 😊
Maly ma 2.2 kg i wszystko wyglada ok, nie mam zdjec bo sie kryl.
Dzis urodzila synka moja szwagierka, 35 tydzien, malutki jest ale zdrowy 😍
A cos się stało, że przed terminem urodziła?? Ja już się momentami zastanawiam czy przypadkiem nie urodzę za wcześnie a że tak powiem teściowa(choć jesteśmy bez ślubu z partnerem) cały lipiec prawie jest na wyjeździe i wraca późno 24.07, my mamy 25.07 jechać do szpitala bo termin wystawiony jest o tydzień za wcześnie, przez spóźniona owulacje, wiec jakby się zaczęło jeszcze wczesniej to bylibyśmy z dwójką maluchów sami :p do tego auto mam totalnie rozwalone a co chwilę dobieram kredyty na naprawę i już silnik nawet robiłam z uszczelka pod głowica i innymi pierdolami :/
 
My akurat wybralismy wersje r line wiec ma wszystko to co chcielismy. Teraz tylko trzeba sie przyzwyczaić do rozmiarów samochodu 🙈
Nie wiem jeszcze jak jedziemy jeździć, wcześniej ja siedziałam z tyłu z obiema, teraz są same z tyłu. A tu nie mam pojęcia 🤔
To my używany więc wersja którą oglądaliśmy była uboższa od peugeot. Ważne by nam się sprawowały ;)
 
reklama
Hej dziewczyny ja dzisiaj od rana mam wersję już od rana rosołek się gotuje i będę robić kopytka .Ogarnęłam podłogi i wezmę się za składanie praniai prasowanie .Pogoda niby ponura ale dzisiaj jest super .Zaraz druga kawke wypije i się biorę dopóki mam ochotę😁
 
Do góry