reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Moja ostatnio zaczęła bardziej łapać zabawki. A najbardziej zachwycona jest gryzieniem grzybka mombella i ogobolli. Aż się zaczynam zastanawiać czy jej idą zeby chociaż wydaje mi się ze dziąsła się nie zmieniły
 
reklama
Moja ostatnio zaczęła bardziej łapać zabawki. A najbardziej zachwycona jest gryzieniem grzybka mombella i ogobolli. Aż się zaczynam zastanawiać czy jej idą zeby chociaż wydaje mi się ze dziąsła się nie zmieniły
No popatrz, ja też właśnie się zastanawiam czy mojemu zęby nie wychodzą, bo:
-slini się baaaardzo,
-wszystko wkłada do buzi,
-zagryza dolną wargę,
-ciagnie mi pierś podczas karmienia,
-jest bardziej marudny niż zwykle.

Ciekawa jestem czy dużo mam błędnie zakłada że dziecku już będą wychodziły zęby czy rzeczywiście Twojej córeczce i mojemu synkowi będą już wychodzić 🤷
 
Hej dziewczyny😁
Przyznaje się bez bicia, zaniechałam forum. Chociaż często myslalam o Was ❤
U nas wszystko super, xOliwka rośnie jak na drożdżach, bodziaki juz na 74 cm od 2 tygodni.
Oliwka jest bardzo spokojnym dzieckiem, wesołym chociaz wkurw dostaje jak ją pakuje w śpiworek. Właśnie zaniechamysmy zakupy, musialam się cofnąć do chaty. Normalnie szał! Oliwka jest z 22 lipca i 3 dni temu juz samodzielnie obraca się na brzuszek.
Radze sobie chyba dobrze, jakoś nie biorę rad od innych i samo tak intuicyjnie wszystko ogarniam. Aż boje się czasem zeby czegoś nie przeoczyć.
Bioderka juz byly drugi raz, chodzimy na kontrole do osteopaty. Zero napięć. Do pediatry jakoś teraz nie chodzimy bo nie ma po co. Szczepienia odraczam. Od wczoraj trenujemy chodzenie w nosidełku. Właśnie zasnęla, więc chyba jest komfort. A Wy jak tam? Jakie skille mają Wasze dzieci pochwalcie się!
Jakie masz nosidlo?
 
Moja ostatnio zaczęła bardziej łapać zabawki. A najbardziej zachwycona jest gryzieniem grzybka mombella i ogobolli. Aż się zaczynam zastanawiać czy jej idą zeby chociaż wydaje mi się ze dziąsła się nie zmieniły
Ja chyba musze zainwestowac w te gryzaki, bo Olkowi juz rak brakuje zeby wkladac. Moze by mu sie spodobaly
 
No popatrz, ja też właśnie się zastanawiam czy mojemu zęby nie wychodzą, bo:
-slini się baaaardzo,
-wszystko wkłada do buzi,
-zagryza dolną wargę,
-ciagnie mi pierś podczas karmienia,
-jest bardziej marudny niż zwykle.

Ciekawa jestem czy dużo mam błędnie zakłada że dziecku już będą wychodziły zęby czy rzeczywiście Twojej córeczce i mojemu synkowi będą już wychodzić 🤷

kolezanki córce zaczęły iść jak miała ok 3 mies a teraz ma 4 miesiące i ma dwa zabki ☺️
 
Ale doskonale wiedziała co z grzybkiem zrobić hehe a ta piłeczkę ogobolli tez sama łapie jak leży koło niej i bierze np w dwie raczki i ciągnie albo tez do buzki pakuje bo to gryzak. To w sumie taki pierwszy raz był kiedy wzięła w rączkę coś co dalam nad nią
 
No popatrz, ja też właśnie się zastanawiam czy mojemu zęby nie wychodzą, bo:
-slini się baaaardzo,
-wszystko wkłada do buzi,
-zagryza dolną wargę,
-ciagnie mi pierś podczas karmienia,
-jest bardziej marudny niż zwykle.

Ciekawa jestem czy dużo mam błędnie zakłada że dziecku już będą wychodziły zęby czy rzeczywiście Twojej córeczce i mojemu synkowi będą już wychodzić 🤷
Bardzo możliwe. Moja ząbkuje od 11 tygodnia. Slini sie, gryzie moje palce. Stosuje juz Dentinox ale bardzo rzadko, tylko jak placze
 
reklama
Do góry