reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
I tu juz nie masz obiekcji uduszenia?
Nie... Mikel ma duże łóżeczko i raczej i tak do ścian nie dosięga bo leży na środku. Ten otulacz to jest bardziej w sumie potrzebny w ciągu dnia bo ja się z Małym też w jego łóżeczku bawię że do roluje na plecach,kładę go na brzuszek... I żeby się wtedy nie poobijał. A na noc niepotrzebny mi ten otulacz tak na dobrą sprawę. Pełni bardziej funkcję dekoracyjną.
 
Dziewczyny, dawno się nie odzywałam.
Dziś byliśmy u lekarza i lekarka mówi że strasznie długi Maluch jest,że chyba będzie wysoki (my kupujemy już ciuchy na 74)- przypominam że urodził się 9 tygodni za wcześnie z miarą 50 cm.
Mam pytanie co do wagi,ile Wasze maluchy ważą teraz? Mój się urodził z wagą 2470, teraz 7.11 będzie miał 5 m-cy i waży 6420g...
 
Dziewczyny, dawno się nie odzywałam.
Dziś byliśmy u lekarza i lekarka mówi że strasznie długi Maluch jest,że chyba będzie wysoki (my kupujemy już ciuchy na 74)- przypominam że urodził się 9 tygodni za wcześnie z miarą 50 cm.
Mam pytanie co do wagi,ile Wasze maluchy ważą teraz? Mój się urodził z wagą 2470, teraz 7.11 będzie miał 5 m-cy i waży 6420g...

moja na szczepieniu w 12 tyg ważyła 5900g
 
Dziewczyny, macie jakies ochraniacze na łóżeczko? Ja ostatnio kupilam, bo Olek bardzo sie przemieszcza wokól wlasnej osi😛 i uderzał głową w szczebelki.

ja nie mam żadnego ochraniacza. Podoba mi się warkocz ale on bardzo dużo miejsca wg mnie zabiera w łóżeczku. I lubie ja widzieć z łóżka jak spojrzę a ochraniacz by mi ja zasłaniał. Ale kiedyś tak się wiercila ze miała głowę przy szczebelkach to prowizorycznie skręciłam kocyk i położyłam przy szczebelkach 😂
 
Dziewczyny, dawno się nie odzywałam.
Dziś byliśmy u lekarza i lekarka mówi że strasznie długi Maluch jest,że chyba będzie wysoki (my kupujemy już ciuchy na 74)- przypominam że urodził się 9 tygodni za wcześnie z miarą 50 cm.
Mam pytanie co do wagi,ile Wasze maluchy ważą teraz? Mój się urodził z wagą 2470, teraz 7.11 będzie miał 5 m-cy i waży 6420g...
Mój 3,5-miesieczny waży 7,4 kg 😅 urodził się z wagą 3,9 kg.
 
ja nie mam żadnego ochraniacza. Podoba mi się warkocz ale on bardzo dużo miejsca wg mnie zabiera w łóżeczku. I lubie ja widzieć z łóżka jak spojrzę a ochraniacz by mi ja zasłaniał. Ale kiedyś tak się wiercila ze miała głowę przy szczebelkach to prowizorycznie skręciłam kocyk i położyłam przy szczebelkach 😂
Ja mam takiego węża, działa jak warkocz 😛 i faktycznie odbiera troche miejsca, ale my mamy duże łóżeczko, wiec jest ok.
 
reklama
Do góry