reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny, dawno się nie odzywałam.
Dziś byliśmy u lekarza i lekarka mówi że strasznie długi Maluch jest,że chyba będzie wysoki (my kupujemy już ciuchy na 74)- przypominam że urodził się 9 tygodni za wcześnie z miarą 50 cm.
Mam pytanie co do wagi,ile Wasze maluchy ważą teraz? Mój się urodził z wagą 2470, teraz 7.11 będzie miał 5 m-cy i waży 6420g...
Hej 🙂
co do wagi, to najlepiej cały czas być koło tego samego centyla na siatce. Jesteście? 🙂
Dziecko powinno podwoić swoją wagę urodzeniową bodajże do 5 miesięcy. Według mnie u Was waga wyglada dobrze 🙂 ale pediatra Tobie powie o tym najlepiej 🙂

Mój synek jest też bardziej wysoki i nie mogę powiedzieć, że grubasek 🙂 chyba do taty podobny będzie 🙂
Jutro obchodzimy 4 miesiące 🥰
Miruś waży 7100, mierzy 70 cm.
Urodził się 3480, 55 cm.
 
Dziewczyny, dawno się nie odzywałam.
Dziś byliśmy u lekarza i lekarka mówi że strasznie długi Maluch jest,że chyba będzie wysoki (my kupujemy już ciuchy na 74)- przypominam że urodził się 9 tygodni za wcześnie z miarą 50 cm.
Mam pytanie co do wagi,ile Wasze maluchy ważą teraz? Mój się urodził z wagą 2470, teraz 7.11 będzie miał 5 m-cy i waży 6420g...
Kostek z 17.czerwca ur z wagą 3970 😉 wczorajsza waga 8220 🙂 według mojej miary ma 70 cm. Ciuchy na 68 juz kuse na niego :)
 
@Hania będzie mamą

Co u Was słychać ? Tęsknimy ☺
Hej dziewczyny😁
Przyznaje się bez bicia, zaniechałam forum. Chociaż często myslalam o Was ❤
U nas wszystko super, xOliwka rośnie jak na drożdżach, bodziaki juz na 74 cm od 2 tygodni.
Oliwka jest bardzo spokojnym dzieckiem, wesołym chociaz wkurw dostaje jak ją pakuje w śpiworek. Właśnie zaniechamysmy zakupy, musialam się cofnąć do chaty. Normalnie szał! Oliwka jest z 22 lipca i 3 dni temu juz samodzielnie obraca się na brzuszek.
Radze sobie chyba dobrze, jakoś nie biorę rad od innych i samo tak intuicyjnie wszystko ogarniam. Aż boje się czasem zeby czegoś nie przeoczyć.
Bioderka juz byly drugi raz, chodzimy na kontrole do osteopaty. Zero napięć. Do pediatry jakoś teraz nie chodzimy bo nie ma po co. Szczepienia odraczam. Od wczoraj trenujemy chodzenie w nosidełku. Właśnie zasnęla, więc chyba jest komfort. A Wy jak tam? Jakie skille mają Wasze dzieci pochwalcie się!
 

Załączniki

  • 20201105_110543.jpg
    20201105_110543.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 91
Hej dziewczyny😁
Przyznaje się bez bicia, zaniechałam forum. Chociaż często myslalam o Was ❤
U nas wszystko super, xOliwka rośnie jak na drożdżach, bodziaki juz na 74 cm od 2 tygodni.
Oliwka jest bardzo spokojnym dzieckiem, wesołym chociaz wkurw dostaje jak ją pakuje w śpiworek. Właśnie zaniechamysmy zakupy, musialam się cofnąć do chaty. Normalnie szał! Oliwka jest z 22 lipca i 3 dni temu juz samodzielnie obraca się na brzuszek.
Radze sobie chyba dobrze, jakoś nie biorę rad od innych i samo tak intuicyjnie wszystko ogarniam. Aż boje się czasem zeby czegoś nie przeoczyć.
Bioderka juz byly drugi raz, chodzimy na kontrole do osteopaty. Zero napięć. Do pediatry jakoś teraz nie chodzimy bo nie ma po co. Szczepienia odraczam. Od wczoraj trenujemy chodzenie w nosidełku. Właśnie zasnęla, więc chyba jest komfort. A Wy jak tam? Jakie skille mają Wasze dzieci pochwalcie się!

Ale słodka. Pięknie wyglądasz, miło cię widzieć tutaj 😀
Moja jest z 27 lipca ale jeszcze nie obraca się z brzuszka na plecki. Ale nie panikuje wszystko w swoim czasie 😀
 
reklama
Do góry