reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Odretwienie okolicy cięcia może potrwać nawet do pół roku, tak mój lekarz mówił. .. moim 2 znajomym nawet po 2 latach nie wróciło pełne czucie, wiec różnie może być. ..
Wiem o tym, a przez to ze tych ciec jest w ostatnich latach bardzo duzo, coraz czesciej slysze o niedokladnosci i zlym "poskladaniu" nerwow, ze potem czucie juz w brzuchu nie wraca. Mam tylko nadzieje, ze u mnie tak nie bedzie...
 
reklama
Wiem o tym, a przez to ze tych ciec jest w ostatnich latach bardzo duzo, coraz czesciej slysze o niedokladnosci i zlym "poskladaniu" nerwow, ze potem czucie juz w brzuchu nie wraca. Mam tylko nadzieje, ze u mnie tak nie bedzie...
Też na to liczę. Ja w ogóle mam krzywe cięcie, nie mam krótkiej prostej kreski tylko taki jakby krzywy uśmiech.
Mam tylko nadzieję, że mimo mojej tendencji do bliznowców, ta blizna mi nie przerośnie, idę niebawem w tej sprawie do fizjo-osteopaty :)
 
Moja malutka dzisiaj przekręciła się kilka raz z brzuszka na plecy 😱 czy to nie bardzo szybko ? Wczoraj skończyła 5 tygodni
Na spokojnie ;) nasz Maluch robił podobne rzeczy ale czysto przypadkiem, powiedziałabym ze przekręcił się bo nie mógł się dłużej utrzymać ;) myślisz ze córa robiła to przypadkiem czy (jeśli można w ogóle użyć takiego okreslenia) świadomie? :)
 
Na spokojnie ;) nasz Maluch robił podobne rzeczy ale czysto przypadkiem, powiedziałabym ze przekręcił się bo nie mógł się dłużej utrzymać ;) myślisz ze córa robiła to przypadkiem czy (jeśli można w ogóle użyć takiego okreslenia) świadomie? :)

mysle ze to nie było przypadkiem bo ja odwracałam czekałam i tak 3 razy się przekręciła aż się wkoncu zdenerwowała 🙈 nawet nagrałam dla taty
 
reklama
mysle ze to nie było przypadkiem bo ja odwracałam czekałam i tak 3 razy się przekręciła aż się wkoncu zdenerwowała 🙈 nawet nagrałam dla taty
Mi Kostek się tak przewracał przez lewą stronę. Jak się potem okazało dużo słabszą ma lewą rączkę, plus lekka asymetria. Teraz juz jest ok. :)
 
Do góry