reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
A w którym będziesz tygodniu tego 26-ego?

39+3 trochę się dziwie bo na początku lekarz chciał szybciej a teraz chce poczekać. Ale zauważyłam ze tez bardzo liczy ze samo mnie złapie. Ale jak zauważył po badaniu nie jestem wogole przygotowana 😂 żadnego rozwarcia szyjka zamknięta. Ale sie okaże bo cały dzień mam plamienia po dzisiejszym badaniu
 
Ciekawe co u mnie w poniedziałek powie. Bedzie 39+0 lub +2 zalezy, któremu terminowi wierzyć😛 ale juz trudno, niech sie dzieje co chce. Daktyle wyrzuciłam, herbaty jeszcze na raz mi zostało to wypije i nowej nie kupuje. W końcu jakoś urodzę😛
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was ma problemy w ciąży z hemoroidami? Jeżeli tak to czy któreś przy końcówce zaczęły krwawić?
Pojawiły mi się niestety hemoroidy, wczoraj zauważyłam na papierze dosyć sporo krwi i tak od wczoraj za każdym razem jak pójdę do toalety to sprawdzam i zawsze na papierze jest krwi troszkę 😩. Nie wiem czy to normalne, czy mam się bać... Dodam że na pewno nie jest to krew z dróg rodnych, na sto procent to hemoroidy, bo czuję jak mnie do tego swędzą. Miała może któraś z Was podobnie?
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was ma problemy w ciąży z hemoroidami? Jeżeli tak to czy któreś przy końcówce zaczęły krwawić?
Pojawiły mi się niestety hemoroidy, wczoraj zauważyłam na papierze dosyć sporo krwi i tak od wczoraj za każdym razem jak pójdę do toalety to sprawdzam i zawsze na papierze jest krwi troszkę 😩. Nie wiem czy to normalne, czy mam się bać... Dodam że na pewno nie jest to krew z dróg rodnych, na sto procent to hemoroidy, bo czuję jak mnie do tego swędzą. Miała może któraś z Was podobnie?
Ja nie, ale moja koleżanka jak była w ciąży to tak miała. Nic Ci nie będzie strasznego, ale jutro skontaktuj się lepiej z lekarzem i zapytaj co Ci radzi zrobić w takiej sytuacji. Może coś Ci przepisze.
 
Hemoroidy zacząć leczyć już w ciąży bo w połogu może być z nimi ciężko... 😭
Moja szwagierka miała i lekko mówiąc nie wspomina dobrze, zdecydowanie dłużej do siebie dochodziła w połogu i żałowała, że nie poszła z nimi do lekarza kiedy je zauważyła. Miała maść, ale naprawdę pomogła jej lekarka która (będzie obrazowo) jej te hemoroidy wycisnęła i po 6 tyg zaczęła normalnie funkcjonować.
Idź szybciutko do lekarza póki jeszcze w dwupaku bo później dojdzie jeszcze ból krocza 😘
 
Hemoroidy zacząć leczyć już w ciąży bo w połogu może być z nimi ciężko... 😭
Moja szwagierka miała i lekko mówiąc nie wspomina dobrze, zdecydowanie dłużej do siebie dochodziła w połogu i żałowała, że nie poszła z nimi do lekarza kiedy je zauważyła. Miała maść, ale naprawdę pomogła jej lekarka która (będzie obrazowo) jej te hemoroidy wycisnęła i po 6 tyg zaczęła normalnie funkcjonować.
Idź szybciutko do lekarza póki jeszcze w dwupaku bo później dojdzie jeszcze ból krocza 😘
Dzięki za odpowiedź, jutro zadzwonię do lekarza i się umówię. Boję się, że mogę nie zdarzyć, bo dziś zaczęłam już 40 tc 😩 Mam małego hemoroida, używam maści ale mało co ona daje, no i ta krew zauważyłam. Muszę to sprawdzić, bo czytałam że często hemoroidy robią się też w środku.... Ehh
 
reklama
Dziewczyny jak tam u Was sytuacja ? Hania rozwinęło sie coś ? Ja dzis juz lepiej sie czuje mogłam juz wstać . Lenka duzo śpi wiec mozna odpocząć . W pon raczej nas puszcza do domu ❤
Hej, niestety nadal w 2 paku.
Bole takie ze sie z.... idzie ale szyjka trzyma. Nie mogą wywołać bo przef terminem i bez obciążeń.
Może dzis w nocy?
Bole tak samo dotkliwe jak wczoraj ale dluzsze i zaczely sie nadpisywać wiec jest smaczek. Zobaczymy czy będą mnie trzymac dalej czy wypiszą jutro.
Smuteczek mnie dzisiaj dopadł. Mimo wspaniałego personelu w szpitalu sam szpital mega przytłacza, rozlaka z mezem, hormony...Dzisiaj mnie polozna przyłapała na płaczkach.... eh
 
Do góry