reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Co do obniżonego brzucha - ja poczułam od razu roznice, bo od tygodnia jest mi łatwiej oddychać po wejściu na 3 piętro i już nie muszę w połowie drogi odpoczywać, żeby złapać oddech. I mogę teraz więcej powietrza w płuca nabrać. A spanie to faktycznie teraz koszmar. Moja normalna godzina zaśnięcia to 4 😕 dobrze, ze mogłam ewakuować moja straszą mała do dziadków, chociaż na tydzień
 
reklama
Ja już nie mam żadnego czuja... Myślałam ciągle że będzie szybko ale przykład @Natalia198777 pokazuje, nie niekoniecznie te wszystkie skurcze znaczą że będzie już. No i nie obniżył mi się w ogóle brzuch, nie wiem czy to jest warunek konieczny do spełnienia, żeby wiedzieć, że poród się zbliża. Ja mam tylko wielką nadzieję, że nie będę miała przenoszonej ciąży, bo to już by mnie dobiło.
Noooo ja to juz wszystkie możliwe objawy miałam.... już się niczym nie sugeruje ani objawami ani tym co mi lekarz mówi. Brzuch to mam tak nisko , że go zgubie nie długo... syna urodzilam 40plus4 ale samo jak szybko się zaczęło tak się skończył poród. Teraz mnie już głowa boli od zastanawiania się kiedy to nastąpi
 
Mój korbolek
 

Załączniki

  • 20200627_112704.jpg
    20200627_112704.jpg
    551,1 KB · Wyświetleń: 133
reklama
No to prawie jak moj, tylko ciut wiekszy☺ ja to ostatnio jak na badania czekalam to widzialam dziewczyne wlasnie z obnizonym brzuchem i biedna szla tak ze tez sie bala ze zgubi☺ a Ty Natalia jak poprzedniego urodzilas 4 dni po terminie, to nie chce czarnowidziec, ale mozesz miec taka tendecje... 🤷‍♀️
Tylko różnica taka ze szyjka byla twarda i długa ... teraz niby prawie wcale i bardzo miękka oszaleć można.... w tedy to nie do końca wiedziałam kiedy miałam ostatnia @ termin wyliczony na oko..... eh... nic tylko czekać
 
Do góry