reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny takie pytanie... Co sadzicie, jeżeli np poród będzie musiał zakończyć się cesarka, bo np nie byłoby postępu itp i dali by maluszka do kangurowania tacie to co jeśli tatuś ma owłosiona klatę? Hehe ma golić czy jak? Wiadomo , że lepiej jak ogoli, ale jak nie zdarzy itp?
To ja od razu Ci powiem że nie ma potrzeby
Ja Mojego z kanału warsztatowego wyciągnęłam akurat silnik robił A poza tym jest owłosione jak małpka w niczym to nie przeszkadzało kazali ściągnąć ciuchy i chops młodego na klatę bo mnie akurat zszywali
Więc ja nie widzę problemu😉😁😁
 
reklama
To ja od razu Ci powiem że nie ma potrzeby
Ja Mojego z kanału warsztatowego wyciągnęłam akurat silnik robił A poza tym jest owłosione jak małpka w niczym to nie przeszkadzało kazali ściągnąć ciuchy i chops młodego na klatę bo mnie akurat zszywali
Więc ja nie widzę problemu😉😁😁
Dzięki za odp 😁 bo mój małżonek przerażony, chyba lubi swoje owłosienie hahaha 🤣 ale powiedzial, że jak będzie taki mus to ogoli, ale jak nie ma potrzeby to super
 
Nasz syn będzie miał na imię Liam. Na cześć założyciela zespołu ,który mąż uwielbia od wieków 🤣 the prodigy dziś zamowilismy mu body
 

Załączniki

  • Screenshot_20200623-114943.jpg
    Screenshot_20200623-114943.jpg
    61,6 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry