reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Fajny podcast, dzięki 👍🏻
Właśnie też się bardzo pozytywnie nastawiłam już od jakiegoś czasu i jedyną obawą zostało to, że nie będzie respektowany plan porodu (zależy mi też na porodzie fizjologicznym, bez „rutynowego” nacięcia krocza i możliwości urodzenia dziecka w pozycjach wertykalnych), ponieważ nie każda położna chce to robić. Dla tego się zastanawiam nad „wykupieniem” położnej, aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i tego, że moje nastawienie do porodu i oczekiwanie będzie respektowane. Oczywiście jeśli poród nie będzie miał komplikacji, bo wtedy wiadomo że się zgodzę na wszelkie interwencje, jeżeli będzie to uzasadnione i szczególnie wytłumaczone. Zdrowie dziecka przede wszystkim ❤

Nasz Maluch podobno nie będzie mały i ostatnio rozmiar główki wyprzedzał termin na 1,5-2 tyg., dlatego moja lekarz powiedziała, że po ostatnim USG (które mam jutro 🙏) będzie podejmowała decyzję patrząc na wagę i rozmiar dziecka i może w 38 tyg. po prostu da mi skierowanie do szpitala...

Także czekam jutrzejszej wizytę.
I wierzę, że mogę urodzić Dzidziusia sama, siłami natury 🙏 Nie chcę się poddawać tym straszeniom od lekarza
Daj znać koniecznie. Ja jakoś dzisiaj bardziej uwierzylam w siebie i mam mega pozytywne nastawienie 😀
 
Jak mi Nala kładzie głowę na brzuchu, to mały kopie 😅 moja mama twierdzi że to dlatego, że Nala go przygniata. Ale to chyba nie to, nie? Nie tak łatwo dziecko w brzuchu przygnieść? Tylko po prostu on coś czuje i chce odpowiedzieć. Co sądzicie?
Ja jestem przekonana ze po prostu reaguje na dotyk i na ciepło 😍
 
Żeby w apce rossman dodać jeszcze nie urodzone dziecko jest opcja w aplikacji "spodziewam się dziecka" [emoji846]
20200609_152008.jpeg
 
A ja wlanie wróciłam z wizyty , dzis 33+4 tc mała wazy ok 2200 😍ostanio była ułożona główkowo dzis miednicowo . Za dwa tyg następna wizyta ciekawa jakie ułożenie bedzie . Mam i tak planowane CC wiec bardzo sie nie przejmuje . Od kilku dni twardnieje mi brzuch i mam lekkie bóle jak na miesiączkę , oby dotrwać do 39 tc 😁
 
A ja wlanie wróciłam z wizyty , dzis 33+4 tc mała wazy ok 2200 😍ostanio była ułożona główkowo dzis miednicowo . Za dwa tyg następna wizyta ciekawa jakie ułożenie bedzie . Mam i tak planowane CC wiec bardzo sie nie przejmuje . Od kilku dni twardnieje mi brzuch i mam lekkie bóle jak na miesiączkę , oby dotrwać do 39 tc 😁
Super! Ten twardniejący brzuch i bóle nie oznaczają raczej zbliżającego się porodu, ostatnio o tym pisałyśmy że prawie wszystkie to mamy.
A dlaczego akurat dotrwać do 39 tc?
 
Super! Ten twardniejący brzuch i bóle nie oznaczają raczej zbliżającego się porodu, ostatnio o tym pisałyśmy że prawie wszystkie to mamy.
A dlaczego akurat dotrwać do 39 tc?
Pani doktor uważa , ze najlepiej by było zrobić rozwiązanie tydzien przed terminem . A bo nie napisałam ze szyjkę mam na 1,5 cm wiec troche mało . Z tym że od początku była krótka bo jestem po konizacji .Tak wiec z wizyty na wizytę wszystko bede wiedzieć 😁
 
reklama
Pani doktor uważa , ze najlepiej by było zrobić rozwiązanie tydzien przed terminem . A bo nie napisałam ze szyjkę mam na 1,5 cm wiec troche mało . Z tym że od początku była krótka bo jestem po konizacji .Tak wiec z wizyty na wizytę wszystko bede wiedzieć 😁
Też jestem po konizacji. Ja mam wizytę za tydzień. Obecnie 35+1 TC dla mnie najważniejsze, żeby wytrwać do skończonego 36 tc. Także minimum 2 tyg. ( W domu syn z 34 tc. ). Planowane CC 3.07.
 
Do góry