reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Jestem po usg prenatalnym okazało się że będzie jednak chłopak [emoji5] wszystko w porządku. Czekamy na wynik pappa .Zobacz załącznik 1067325
piekny bobo! gratulacje! duzo zdrowka dla Ciebie mamusiu i synka! u mnie na prenatalnych pan doktor powiedzial, ze tez mysli ze chlopczyk ale zebym do serca tego jeszcze sobie nie brala. moj P. za to juz oszalal z radosci :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczynki mam pytanie... czy rozgladacie sie juz powoli za wozkami? 3w1? 2w1? moze ktoras mamusia ma juz jakies doswiadczenia i zechce polecic jakies wozeczki dla bobasow...
 
dziewczynki mam pytanie... czy rozgladacie sie juz powoli za wozkami? 3w1? 2w1? moze ktoras mamusia ma juz jakies doswiadczenia i zechce polecic jakies wozeczki dla bobasow...

Kochana jak wózek to tylko 2w1 , te 3 w 1 maja bardzo kiepskie te nosidełka.
Ja w drugiej ciąży kupowałam używany wózek na rzecz porządnego fotelika.
Teraz mamy już upatrzony , ale ciagle myślimy nad kolorem gondoli
 
Kochana jak wózek to tylko 2w1 , te 3 w 1 maja bardzo kiepskie te nosidełka.
Ja w drugiej ciąży kupowałam używany wózek na rzecz porządnego fotelika.
Teraz mamy już upatrzony , ale ciagle myślimy nad kolorem gondoli
no wlasnie slyszalam wiele takich opinii, ze te foteliki z kompletow 3w1 nie sa najlepszej jakosci. a fotelik polecasz jakis konkretny? kurcze najpierw marzylam o dzidzi, teraz jak marzenie sie spelnia to dostaje fiola na punkcie przegladania wozkow i lozeczek. to moje pierwsze dziecko wiec tym bardziej panikuje martwiac sie, zebysmy wybrali wszystko co bedzie najlepsze dla maluszka :D
 
dziewczynki mam pytanie... czy rozgladacie sie juz powoli za wozkami? 3w1? 2w1? moze ktoras mamusia ma juz jakies doswiadczenia i zechce polecic jakies wozeczki dla bobasow...
My również kupujemy 2w1, jak napisała Paulina w zestawach dodają kiepski fotelik. W naszym przypadku wózek to Tutis Aero, fotelik z bazą kupujemy oddzielnie i na chwilę obecną to Cybex Aton M I-Size z bazą 😉
 
Moja córcia miała wózek używany, nie było z nim kłopotu. Grunt to pojechać, zobaczyć osobiście, sprawdzić zawieszenie, stan techniczny itd. Różnie z tym bywa... Teraz zdecydowaliśmy się na nowy, przede wszystkim ze względu na gwarancje
 
Ale dzidziula :) super którzy tydzień ?
12+3 Dzięki [emoji5]
piekny bobo! gratulacje! duzo zdrowka dla Ciebie mamusiu i synka! u mnie na prenatalnych pan doktor powiedzial, ze tez mysli ze chlopczyk ale zebym do serca tego jeszcze sobie nie brala. moj P. za to juz oszalal z radosci :D
Zobaczymy [emoji5] W pierwszej ciąży też w 12 tyg dr stwierdził , że będzie chłopczyk i się potwierdziło [emoji5]
 
reklama
Jeśli chodzi o wozki, ostatnio zastanawiałam się także nad używanym. Jest to moja pierwsza ciąża, z niemowlętami styczności praktycznie nie miałam, więc jestem zielona :)
Co myślicie o kupnie używanego, na co szczególnie zwracać uwagę?
u mnie tez pierwszy dzidzius. narazie kierujemy sie tym, zeby kola byly duze, pompowane, z przodu skretne z mozliwoscia blokady do jazdy na wprost. duzo jezdzimy zwiedzjac rozne zakamarki wiec chcielibysmy zeby mial dobra amortyzacje. niestety nie bede ukrywac, ze ograniczaja nas troche finanse i najzwyczajniej w swiecie nie stac nas na wozek za kilka tysiecy zlotych.
 
Do góry