reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja pamietam ze po Cc nie bylo mi zimno ale jak na porodowce powiedzieli ze robia cc to tak zaczelamsie trzasc ze podpisac sie nie moglam na zgodzie na operacje. A jak mnie przewozili na tym lozku na blok to juz nic nie czulam. Ani skurczy ani zimna ani ciepla. Czekalam na ta wielka igle ze mi beda ja wbijac tak sie balam a dostalam maske na twarz i gorzki smak to ostatnie co pamietam.
Ja na blok poszłam sama.Ten cewnik był wkurzajacy,dobrze że ja dokumenty podpisywalam kilkadziesiąt minut wcześniej bo też bym się pewnie krzyżykami podpisała.
 
reklama
Cześć dziewczyny

Mi coś powiadomienia od Was nie chcą przychodzić . Ja dzisiaj wstałam o 10. Szybkie sprzątano teraz wracamy ze spaceru. Na obiad spaghetti

Witam nowe Mamusie ❤️🥰 nie bójcie się nie znikamy-robimy tylko wątek zamknięty. Można się zgłaszać :)

@Kazumi mnie tez dopisz do zamkniętego ☺️ Jak szukasz moderatora to z chęcią.

Teraz wiem ze przepisy się zmieniły i jest coś takiego jak ochrona krocza. Zreszta polecam Wam bardzo stronę ‚jak rodzic po ludzku’ .

Są dzisiaj jakieś wizyty ?
 
Mnie totalnie pogrzało już . Wczoraj siedziałam do 1 w nocy i oglądałam piękne rzeczy dla dzidziusiow❤️😍 i z jednej strony widm ze nie ma co szaleć ale z tylu głowy coś mi krzyczy ze bardzo tego potrzebuje 😂😂😂
 
Mnie totalnie pogrzało już . Wczoraj siedziałam do 1 w nocy i oglądałam piękne rzeczy dla dzidziusiow❤😍 i z jednej strony widm ze nie ma co szaleć ale z tylu głowy coś mi krzyczy ze bardzo tego potrzebuje 😂😂😂
Ja wczoraj tez ogladalam z mezem wozki i lozeczka. Wiem ze napewno nic nie kupimy wczesniej niz 30 tydz ale z ciekawosci ogladalismy co i za ile. Fotelik do samochodu pewnie dopiero początkiem czerwca bedziemy ogladac, mierzyc do auta ( ale wstepnie tez juz ogladalismy i mamy pare typow) ciesze sie ze mamy u nas w miescie 2 sklepy profesjonalne i napewno z bublem nie wyjdziemy☺
 
Ja wczoraj tez ogladalam z mezem wozki i lozeczka. Wiem ze napewno nic nie kupimy wczesniej niz 30 tydz ale z ciekawosci ogladalismy co i za ile. Fotelik do samochodu pewnie dopiero początkiem czerwca bedziemy ogladac, mierzyc do auta ( ale wstepnie tez juz ogladalismy i mamy pare typow) ciesze sie ze mamy u nas w miescie 2 sklepy profesjonalne i napewno z bublem nie wyjdziemy☺
I jaki wybraliście ? Albo co macie na oku ? My wózek mamy już wybrany i staremu nie przeglądam na nic innego 🤣 łóżeczko tez gdzieś maj czerwiec
 
I jaki wybraliście ? Albo co macie na oku ? My wózek mamy już wybrany i staremu nie przeglądam na nic innego 🤣 łóżeczko tez gdzieś maj czerwiec
Z fotelikow to stawiamy na Avionaut Pixel ma 4* za bezpieczenstwo. Jest mega lekki ale jeszcze bedziemy mierzyć do auta czy kat bedzie odpowiedni. Jeszcze zastanawiamy sie nad cybex aton5 i maxi cosi cabriofix tez 4* za bezpieczenstwo ale to bedziemy mierzyć i wybierzemy ten ktory bedzie najlepiej lezal, niestety mamy w aucie skosne kanapy i nie wszystko sie da bezpiecznie zamontowac ale przymiarka da nam odpowiedz.
 
I jaki wybraliście ? Albo co macie na oku ? My wózek mamy już wybrany i staremu nie przeglądam na nic innego 🤣 łóżeczko tez gdzieś maj czerwiec
Co do lozeczka to chemy takie dostawne do lozka ze sciaganym bokiem ale to jeszcze daleko wiec napewno cos znajdziemy. Napewno kupimy uzywane bo to tylk do momentu az dziecko usiadzie wiec na jakies 6-8 miesiecy. Wozek tez uzywany, chcialabym sama gondole ale wiekszosc ogloszen to widze 3 w 1 albo 2 w 1, spacerowke mam po synku i jest mega wygodna i nie potrzebuje nastepnej.
 
Cześć Dziewczyny,
Podczytuję Was odkąd dowiedziałam się o ciąży, ale postanowiłam się ujawnić, bo chciałabym dołączyć do wątku prywatnego.
Mam 40 lat, termin rozwiązania na 30 lipca, to moja druga ciąża (córcia ma 15 miesięcy). Bardzo się boję badań prenatalnych, które mam 17 stycznia. 10 stycznia wizyta u gina. Do tej pory wszystko z dzieckiem jest ok., wymiary z usg zgadzają się dokładnie z tymi z Om. Serduszka słucham co 3 dni (od 7t.7d) i ładnie równo bije. Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Cześć Dziewczyny,
Podczytuję Was odkąd dowiedziałam się o ciąży, ale postanowiłam się ujawnić, bo chciałabym dołączyć do wątku prywatnego.
Mam 40 lat, termin rozwiązania na 30 lipca, to moja druga ciąża (córcia ma 15 miesięcy). Bardzo się boję badań prenatalnych, które mam 17 stycznia. 10 stycznia wizyta u gina. Do tej pory wszystko z dzieckiem jest ok., wymiary z usg zgadzają się dokładnie z tymi z Om. Serduszka słucham co 3 dni (od 7t.7d) i ładnie równo bije. Pozdrawiam Was wszystkie.
Witaj i rozgosc sie 😁
 
reklama
@emeczka rob kawkę kanapki i siadaj :)

@Martaaaaaa my tez myślimy nad cybexem lub kiddy pro evolution(to na bank nowe kupujemy)
Mi się marzy takie łóżeczko podwieszane w stylu nogi , ale czy to kurde jest praktyczne????
Co do wózka to tylko greentom ❤️ Nie dość ze lekki ekologiczny to i zgrabny. Chociaż kusi mnie cybex :D ale nie wiem czy dobrze bym się czuła z takim
 
Do góry