reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Mój właśnie przytakuje na zakupy z La Millou 😂😂😂
Mi Się marzy ta jako łóżeczko - prosto z Bali
No coś jest w tych wiszących łóżeczkach 💙, ale ja zamierzam twardo walczyć ze sobą i jednak nie kupować.
Nie wiem czy mój kręci nosem na sam pomysł czy na myśl o rozwiercaniu sufitu, żeby to na pewno wytrzymało hehehe
Tak, czy inaczej, to jest na strasznie krótko, bo jednak w normalnym łóżeczku demontuje się szczebelki i dziecko sobie samo wchodzi i wychodzi. A to można co najwyżej zmienić w huśtawkę na później, ale funkcji łóżeczka już nie będzie spełniało.
 
reklama
Boze dziewczyny te wszystkie rzeczy sa takie cudowne ♥️
Sama bym siie chetnie skusila, ale budujemy dom i maz by mnie chyba zabil jakbym nakupowala takich drogich rzeczy, ktore tylko przez chwile beda spelnialy swoja funkcje :p
Za to pewnie poszaleje z ubrankami bo teraz chyba bedzie dzieczynka, takze mam wymowke :)
@Paulina.zen mialas pokazac swoje lupy z SH, wiem ze tam potrafia byc prawdziwe skarby, ale u mnie niestety nie ma takiego, takze baardzo Ci zazdroszcze :) jak bedziesz miala chlopca to sie umowimy, ze bedziesz wynajdywac dziewczece ubranka dla mnie hihihi :p
 
Boze dziewczyny te wszystkie rzeczy sa takie cudowne ♥
Sama bym siie chetnie skusila, ale budujemy dom i maz by mnie chyba zabil jakbym nakupowala takich drogich rzeczy, ktore tylko przez chwile beda spelnialy swoja funkcje :p
Za to pewnie poszaleje z ubrankami bo teraz chyba bedzie dzieczynka, takze mam wymowke :)
@Paulina.zen mialas pokazac swoje lupy z SH, wiem ze tam potrafia byc prawdziwe skarby, ale u mnie niestety nie ma takiego, takze baardzo Ci zazdroszcze :) jak bedziesz miala chlopca to sie umowimy, ze bedziesz wynajdywac dziewczece ubranka dla mnie hihihi :p
Ja mogę Wam Kochana iść i zdjęcia robić na bieżąco :)

Już Ci pokazuje
 

Załączniki

  • 13BDF8B9-B7A7-448E-BBB3-2D32F650213C.jpeg
    13BDF8B9-B7A7-448E-BBB3-2D32F650213C.jpeg
    514,5 KB · Wyświetleń: 84
  • 2EC7711E-1479-48FE-BA34-1EA490ABA63A.jpeg
    2EC7711E-1479-48FE-BA34-1EA490ABA63A.jpeg
    455,5 KB · Wyświetleń: 84
  • 11274848-D7CC-499D-9890-ACBE1DF0C4E5.jpeg
    11274848-D7CC-499D-9890-ACBE1DF0C4E5.jpeg
    423,3 KB · Wyświetleń: 84
  • 5ED03655-E8C7-4A9D-96C1-6BB99F431E04.jpeg
    5ED03655-E8C7-4A9D-96C1-6BB99F431E04.jpeg
    394,3 KB · Wyświetleń: 85
Teraz będę w tym lumpie w czwartek wiec możemy się jakoś umówić jak któraś z Was będzie chętna.
Bo babka ma rzeczy po 3 5 zł a większość z metkami i w bardzo dobrym stanie
 
Ok to jak będę szła dam Wam znać wcześniej i się umówimy na jakaś godzinę ❤

Nie noe mamy potwierdzonej płci 😂
Ok, tylko nie wiem jak to rozwiazemy? Masz jakis pomysl? Ja np nie mam facebooka, wiec wyslanie tam zdjec przez komunikator dla mnie odpada. Oczywiscie pieniazki Ci przesle wczesniej i wtedy mi wyslesz ubranka. :)

czyli tak po prostu przeczuwasz, ze bedzie trzecia coreczka? :p
Mi moja gin mowila, ze raczej na pewno dziewczynka, byla o tym przekonana, ale wiadomo ze potwierdzi za 3tyg
 
Ok, tylko nie wiem jak to rozwiazemy? Masz jakis pomysl? Ja np nie mam facebooka, wiec wyslanie tam zdjec przez komunikator dla mnie odpada. Oczywiscie pieniazki Ci przesle wczesniej i wtedy mi wyslesz ubranka. :)

czyli tak po prostu przeczuwasz, ze bedzie trzecia coreczka? :p
Mi moja gin mowila, ze raczej na pewno dziewczynka, byla o tym przekonana, ale wiadomo ze potwierdzi za 3tyg
A whatsapp macie ???
 
reklama
Do góry