reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

@emeczka rob kawkę kanapki i siadaj :)

@Martaaaaaa my tez myślimy nad cybexem lub kiddy pro evolution(to na bank nowe kupujemy)
Mi się marzy takie łóżeczko podwieszane w stylu nogi , ale czy to kurde jest praktyczne????
Co do wózka to tylko greentom ❤ Nie dość ze lekki ekologiczny to i zgrabny. Chociaż kusi mnie cybex :D ale nie wiem czy dobrze bym się czuła z takim
Oj czy podwieszane to praktyczne bedzie nie wiem , musisz poczytac opinie uzytkowniczek. Wozek zaraz sobie podejrze coz to za wynalazek zaklepalas😁 Ja z synkiem mialam xlanera i bylam bardzo zadowolona skretny lekki w prowadzeniu no i mi sie mega z wygladu podobal ale sprzedalam znajomej. Teraz tez x landera ogladalam ale takiego jak ja mialam nie widze😔
 
reklama
Oj czy podwieszane to praktyczne bedzie nie wiem , musisz poczytac opinie uzytkowniczek. Wozek zaraz sobie podejrze coz to za wynalazek zaklepalas😁 Ja z synkiem mialam xlanera i bylam bardzo zadowolona skretny lekki w prowadzeniu no i mi sie mega z wygladu podobal ale sprzedalam znajomej. Teraz tez x landera ogladalam ale takiego jak ja mialam nie widze😔


Xlandera kiedyś prowadziłam ale spacerówkę . Jak czołg chodził 🤣
No greentom bardzo mało wazy i jest zrobiony z butelek.
Miałam spacerówkę i to się jedna ręka prowadzi. Mój faworyt 😍🥰
 
Xlandera kiedyś prowadziłam ale spacerówkę . Jak czołg chodził 🤣
No greentom bardzo mało wazy i jest zrobiony z butelek.
Miałam spacerówkę i to się jedna ręka prowadzi. Mój faworyt 😍🥰
Ja mialam tylko gondole xlandera i byla ok ale jak zmienilismy na spacerowke jednoczesciowa Joie to sie wydawalo mi ze ona to juz nic nie wazy przy x landerze.
 
Cześć dziewczyny. Czytam Was prawie od początku, za szybko nie chciałam pisać, czekałam aż do prenatalnych, czy wszystko będzie ok. No i miałam nadzieję, że będzie wątek prywatny żeby właśnie do Was dołączyć ☺️
Termin mam na 16 lipca wg Om, wg usg 15 ☺️ w domu mam 5 letniego synka, prawie 6 😉. Wstępnie po prenatalnych dziewczynka, aczkolwiek za 3 tyg lekarz ma potwierdzić ☺️
Co do pobrania krwi, kiedyś też mdlałam, zmieniło się to w pierwszej ciąży,. W tej ciąży codziennie muszę sobie robić zastrzyk więc do igieł chcąc nie chcąc musiałam się przyzwyczaić 😉
 
Cześć dziewczyny. Czytam Was prawie od początku, za szybko nie chciałam pisać, czekałam aż do prenatalnych, czy wszystko będzie ok. No i miałam nadzieję, że będzie wątek prywatny żeby właśnie do Was dołączyć ☺
Termin mam na 16 lipca wg Om, wg usg 15 ☺ w domu mam 5 letniego synka, prawie 6 😉. Wstępnie po prenatalnych dziewczynka, aczkolwiek za 3 tyg lekarz ma potwierdzić ☺
Co do pobrania krwi, kiedyś też mdlałam, zmieniło się to w pierwszej ciąży,. W tej ciąży codziennie muszę sobie robić zastrzyk więc do igieł chcąc nie chcąc musiałam się przyzwyczaić 😉
Witaj☺ oj wspolczuje codziennego klucia:/ a czemu musisz codziennie robic zastrzyki jesli moge wiedziec?
 
Mówicie o wiszących łóżeczkach, a ja mam w głowie Memole 🤦‍♀️
Zakochałam się w tym jak zobaczyłam kiedyś na zdjęciu (chyba nawet u A.Lewandowskiej), ale będę twardo ze sobą walczyć, bo pieniądze, jakie trzeba wydać na to cudeńko lepiej wydać na coś bardziej pożytecznego 🤪
 
Mówicie o wiszących łóżeczkach, a ja mam w głowie Memole 🤦‍♀️
Zakochałam się w tym jak zobaczyłam kiedyś na zdjęciu (chyba nawet u A.Lewandowskiej), ale będę twardo ze sobą walczyć, bo pieniądze, jakie trzeba wydać na to cudeńko lepiej wydać na coś bardziej pożytecznego 🤪
Memole ???? A co to ? Zaraz poszukam 😂
 
Memole ???? A co to ? Zaraz poszukam 😂
Taka kołysko-huśtawka za 1,5 tysiąca 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ A mi się tak podoba... nie wiem dlaczego :p
Mąż zazwyczaj nie ma problemów z moimi pomysłami, ale na to tylko pokiwał głową :p

@Anis28 - witaj! Dużo zdrówka życzę!
Nie zazdroszczę codziennych zastrzyków. Na szczęście, tak jak piszesz - teraz to już przyzwyczajenie. Ważne, że masz to wszystko pod kontrolą.
 
reklama
Taka kołysko-huśtawka za 1,5 tysiąca 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ A mi się tak podoba... nie wiem dlaczego :p
Mąż zazwyczaj nie ma problemów z moimi pomysłami, ale na to tylko pokiwał głową :p

@Anis28 - witaj! Dużo zdrówka życzę!
Nie zazdroszczę codziennych zastrzyków. Na szczęście, tak jak piszesz - teraz to już przyzwyczajenie. Ważne, że masz to wszystko pod kontrolą.


Mój właśnie przytakuje na zakupy z La Millou 😂😂😂
Mi Się marzy ta jako łóżeczko - prosto z Bali
 

Załączniki

  • B04EBD11-80BF-44C8-B412-687D1DF0564B.png
    B04EBD11-80BF-44C8-B412-687D1DF0564B.png
    417,5 KB · Wyświetleń: 81
Do góry