reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
@Kazumi wcale nie głupie ja mam to samo . Ja mdleje od razu 🤷🏻‍♂️🤦‍♀️
Ja pamietam jak za dzieciaka trafiłam w nocy do szpitala oni mi wenflon zakładają a ja mdleje 🙈 z rana była jakas inna zmiana i nie zdążyłam im powiedzieć, pobierają mi krew na siedząco a ja odlot a oni wszyscy tam w panikę co się dzieje 😅 ale u mnie przygody z omdleniem są częste, zdażyło mi się nawet u fryzjera zemdleć i to nie od zapachu, bo sama z zawodu jestem fryzjerka wiec do zapachu farb itp byłam przyzwyczajona 😂🤷🏼‍♀️
 
Na widok krwi czy igły robi mi się mega słabo ale nie zdarzyło mi się zemdleć póki co [emoji1787] Mam słaby próg bólu, panikara ze mnie i panicznie boję się porodu ... [emoji16]
 
Też jestem panikarą i pobrań krwi się boje bo zdarzyłyi się odloty 😂 ale przy znieczuleniu jakoś o tym nie myślałam nawet nie widziałam igły ani nic bo kazali mi wygiąć kręgosłup znaczy nachylić się do przodu jak najbardziej dam radę więc na tym byłam skupiona a nie na igle 😂
 
@Paulina.zen @Wiki99r - to ciąża i poród to dla Was niezłe wyzwanie. Mnóstwo badań i szpital :o
Ja jeszcze nigdy nie zemdlałam, ale bardzo nie lubię tego wkłuwania :/
Poród nie 😂😂😂 właśnie nie wiem od czego to jest zależne. Bo jak nie byłam w ciąży to jakiekolwiek badanie to mdlenie a w ciąży jakiś dyskomfort lekki jest ale do opanowania .
I tak jak np nie cierpię patrec na jakieś zabiegi nakłucia na cię tak moich marzeniem jest pracować z nieboszczykami 🤷🏻‍♂️
 
Ja do cesarki mialam narkoze ( w sumie nie wiem czemu) a igly tez niestety sie boje bardzo. Do tego mam jakies dziwne zyly bo na prawej rece zawsze jest problemz pobraniem krwi bo sie wkluc nie umia a w lewej tylko jedna zylka sie nadaje. Juz widze jak mnie beda kluli 3 razy przy badniu na glukoze w ta jedna rękę😔
 
reklama
Ja już miałam tak często w swoim życiu omdlenia, serio nawet podczas każdej jednej miesiączki 🙄 że nauczyłam się je „kontrolować” i reagować zanim zemdleje, co jest mega dziwne z drugiej strony że przy każdej pierdole mdleje bo próg bólu mam tak wysoki ze nie czułam bólu pękniętej ręki, tylko lekki dyskomfort 🙈🤷🏼‍♀️
 
Do góry