reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dzien dobry. Z tego całego wczorajszego bólu zasnęłam nawet nie wiem kiedy [emoji1751] Dzisiaj zajmę się kosztorysem i jadłospisem na święta - budżet ograniczony więc trzeba to zrobić z głową [emoji1787] Dzisiaj także przelewy, bo przecież jak wypłata wpłynęła to i musi wypłynąć... Dziewczyny ubierzcie się ciepło jak będziecie wychodzić z domu - na Śląsku jest mega zimno i wieje.
 
reklama
Dzień dobry ja już wstaje do pracy. Mam biegunkę i dalej zatkane zatoki dziś mamy kontrol w żłobku. Wszystkim życzę udanego dnia i smacznych obiadów😉
 
Dzień dobry.

Ale mam katar.... Okropny.
Dziś mam wizytę i już tak się stresuje że pół nocy nie spalam , teraz z nerwow już mi nie dobrze jest.....
Do tego jeszcze zrobiłam przez moją głupotę albo przez zamyślenie mały błąd w dokumentach dla kogoś , teoretycznie nie istotny i mam nadzieję że przejdzie to mimo wszytsko i tak się stresuje przez to wszytsko ze szok.

Wogole myślałam że ta ciążę jak już jest to będę przechodziła spokojniej a gdzie tam ciągle stresy.
W pierwszej leczenie depresji. W drugiej byłam na etapie zamykania sklepu i spłacania kredytów co wiązało się z mega stresami.
Myślałam że teraz będzie luz...a tu znowu coś....nie można spokojnie być w ciąży 😂😂
 
Dzien dobry [emoji846] ja na ta chwile mam dobry nastroj bo wybieram sie na zakupy (prezenty dla meza). Wczoraj mialam od niego wolne od 7.30 do 22 (po pracy byl na basenie). A dzis kolejny taki maraton... Szczerze to zaczynam sie nudzic w domu... Juz miesiac siedze na L4... Boniu, co tu robic?! W szafach ogarniete, ksiazki przeczytane, Netflix juz dziala na nerwy...
Nie Wolno się przeciągać i nie wolno rak podnosić wysoko np ściągać czegoś z szafek wysokich, wieszać firanek czy nawet choinki ubierac ( jak ma się wysoko ręce zadzierać). Jest to forma przeciągania. Moja kuzynka poroniła wieszając firanki. Miała taka prace ze jeździła i ludziom wystroje okien robiła... nawet Anka Lewandowska w swoich ćwiczeniach dla mam mówi ze ręce maksymalnie do wysokości ramion.
Uważać na siebie kobity !!!
Moja kolezanka z pracy poronila w 6 tyg bo myla okna na swieta... I mnie ostrzegla ze nie wolno unosic rak, niemniej nie wiedzialam,ze przeciagac sie nie wolno. Musze zaczac sie pilnowac.
 
Dzień dobry,
U mnie nocka spokojnie, wyspałam się na luzie, bez nerwów- wizyta podzialala na mnie kojąco.
Wiecie, że wczoraj miałam już badanie przez brzuch. Sama się zdziwiłam że było już tak dobrze widać.
Dziewczyny, nie stresujcie się objawami, czy są czy ich nie ma. Ja kompletnie nie mam wymiotow, mdłości zdarzają się sporadycznie, jestem tylko osłabiona. Tylko ten brzuch mnie codziennie męczy. Mimo to wszystko jest w porządku, i oby już tak zostało. Doktor nastraszyl mnie też że przez delikatny piasek w nerkach mogę mieć atak kolki nerkowej. Miałam ją 2 razy w tamtej ciąży i to coś strasznego, myślałam że będę po ścianie chodzić.Ae wtedy oczywiście nikt nie wiedział skąd te bol, wczoraj się dowiedziałam, że to było właśnie to. Oby teraz to nie wróciło.
Idę ogarnąć chatę trochę, mam na 12 do pracy, przed nią jadę do szefa powiedzieć mu o ciąży. Na zwolnienie idę za równy tydzień. Mam nadzieję że przyjmie to w miarę :) napisze po.
Miłego dnia :*
 
dzień dobry!
słonecznie za oknem to aż się chce.
Zrobiłam sobie lekką kawkę, dolalam jeszcze wody ale trochę się boję wypić. Będę lyczkować.
A jutro wizyta, a jutro wizyta :D
 
dzień dobry!
słonecznie za oknem to aż się chce.
Zrobiłam sobie lekką kawkę, dolalam jeszcze wody ale trochę się boję wypić. Będę lyczkować.
A jutro wizyta, a jutro wizyta :D

Na która masz?
Ja już w domu robię śniadanie :) paznokcie zrobione , w piątek fryzjer :)

Dziewczyny co robicie na obiad???
 
reklama
Do góry