reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
ja tylko Hanie trawie, tym bardziej że jej vlogmasy nie maja za wiele wspólnego ze świętami. Za to mówi o firmie, o procesie produkcji swoich kosmetyków. Lubię jej słuchać też dlatego, że ładnie mówi po polsku ;)

A wogole mam kilka jej cieni i uwielbiam. marzę. miec je wszystkie. Powstrzymuje. mnie tylko to że nie maluję się aż tyle. żeby mi się to opłacało. Ale te blyskotki uwielbiam. Mogłabym się w tych jej cieniach tarzać 😂
 
ja tylko Hanie trawie, tym bardziej że jej vlogmasy nie maja za wiele wspólnego ze świętami. Za to mówi o firmie, o procesie produkcji swoich kosmetyków. Lubię jej słuchać też dlatego, że ładnie mówi po polsku ;)

Ja dawno już jej nie oglądałam . Ale Laure tez jedynie trawie .
Jak słyszę red monster coś tam to aż mnie telepie tak mnie irytuje
 
U mnie na obiad makaron ze szpinakiem i fetą.
Też Idę dziś na pazurki, ale wieczorem.
Kurde...słabo się dziś czuje, żebym nie zwymiotowala u szefa dziś jak będę na dywaniku 🤮
Tak...A godzinę wcześniej pisałam, że super się czuje, zmieniam zdanie :) pochwaliłam za wcześnie.
 
U mnie na obiad makaron ze szpinakiem i fetą.
Też Idę dziś na pazurki, ale wieczorem.
Kurde...słabo się dziś czuje, żebym nie zwymiotowala u szefa dziś jak będę na dywaniku 🤮
Tak...A godzinę wcześniej pisałam, że super się czuje, zmieniam zdanie :) pochwaliłam za wcześnie.
właśnie puść mu pawia! będziesz bardziej przekonująca 😂 i sam cię raz. dwa na L4 wyślę 😂 to jest patent!
 
reklama
Do góry