reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Zuza ja mam właśnie takie ataki. Zaczyna mega , trwa chwile i za
Chwile puszcza.
Ten cukier trochę za wysoki. Chyba będziesz
Musiała krzywa szybciej zrobić
 
reklama
ja nie miałam jeszcze żadnych badań związanych z cukrem. W I ciąży robiłam tylko krzywa cukrowa w połowie ciszy i tyle.
Odliczam godziny do czwartku.
A co do bolu, to ja się ostatnio wyciagalam na. łóżku i nagle mnie tak zlapalo jakby mi się prawy jajnik zaczął rwać. I musiałam się skulic. I już się boję tak wyciągać.
 
Kurde pol dnia próbowałam was nadrobić 😂
W końcu mu się udało😃

Ale nie wracałam już do poprzednich stron więc co pamiętam.
Gratuluję dobrych wiadomości i super zdjęć małych gałganków 😃😉

Jutro mam wizytę.. które jeszcze jutro wizytują?
W dodatku u gina u którego nie chce prowadzić ciąży ale tamten termin ma dopiero pod koniec stycznia więc jedna zaliczę u tego a potem się przepisze 😃

Co do dolegliwości ciążowych. Mdłości masakra , samopoczucie masakra , od dwóch dni siedzę i ryczę . Bez powodu. Bo np mi łyżeczka upadła a to taki dramat 😂😂
Zawsze myślałam że takie kobiety sciemniaja więc teraz z całego serca ich przepraszam .
Mąż ma mnie dosyć bo nie mam siły na nic i ciągle słyszę że nic nie robię a jak zaczynam to się drze że mam odpoczywac. I bądź tu mądry🤷🤦
 
A mnie znów tak mocno boli [emoji24] Nie wiem czy to normalne, żeby przy rozciąganiu tak bolało... Do tej pory miałam delikatne bóle i chwilowe, a ten zapowiada się znowu na dłuższy [emoji17]
 
Suri No na słyszałam ze w ciąży nie można się przeciągać. Sama mam mega ochotę nieraz ale się powstrzymuje. Uważaj na siebie.
Takajedna kurczę może weź nospe żeby się nie męczyć. Jak będzie tak jutro to może Zadzwoń do lekarza No nie wiem co Ci poradzić :/
 
Nie Wolno się przeciągać i nie wolno rak podnosić wysoko np ściągać czegoś z szafek wysokich, wieszać firanek czy nawet choinki ubierac ( jak ma się wysoko ręce zadzierać). Jest to forma przeciągania. Moja kuzynka poroniła wieszając firanki. Miała taka prace ze jeździła i ludziom wystroje okien robiła... nawet Anka Lewandowska w swoich ćwiczeniach dla mam mówi ze ręce maksymalnie do wysokości ramion.
Uważać na siebie kobity !!!
 
Ja leżę i mnie kłuje znowu z
Prawej strony. Jakby jajnik i po chwili promieniuje na środek. Już wolałabym gadać z kiblem bo to akurat nie jest powód do stresu... a takie kłucie ... ja już nie pamietam jak to było z pobolewaniem w pierwszej ciąży natomiast pamietam na bank ze nie miałam mdłości i nie wymiotowałam. Jedyne co mi przeszkadzało to zapach surowego jajka. A teraz te dolegliwości jakieś mam skumulowane.
Kurczę jutro muszę wstać wcześnie bo przyjdzie do mnie pani sprzątać. Taka jestem wygodna ze od czasu do czasy przychodzi do mnie babeczka do mycia okien, balkonów i całej chaty. A niebawem święta a ja się średnio nadaje do roboty to idealne rozwiązanie :)
 
Hej dziewczyny dawno nie pisałam ale mam mega problem, 9 tydzień a mdłości cały dzień dosłownie do tego zdarzają się wymioty przynajmniej raz dziennie, aż mi się robi momentami słabo od tego :( od rana do 14-15 jestem sama w domu i aż się boje ze gdzieś padnę :/ macie sprawdzoone sposoby? Imbir, cola i migdały zawodzą :/
 
reklama
Wiiikiii! cieszyć się że ciąża się rozwija jak w mordę strzelił! mnie na mdłości jedzenie pomagało. A teraz jak się zdarzają to idę spać :D

Sama nie wiem na co bardziej mam ochote: pierogi ruskie ze skwarkami czy makaron tasiemki z jakimś sosem smietanowym
🍽️🍽️
 
Do góry