reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Do tej pory nie miałem problemów kobiecych w mc przed zajściem było ok a miesiąc po zajsciu dr mowi, ze mam nadzerke. Nic mnie teraz nie boli ale pęcherz piecze . Czy to może od tego?
Jak Cię coś niepokoi to się ubierz dzwon do szefa i leć do lekarza.
Ciężko coś doradzić bo nie daj Boże my Ci powiemy „ nie przejmuj się to normalne” a stanie się tragedia .
 
reklama
Witam dziewczyny :) Zaliczyłam dzisiaj wyjście z domu na pobranie krwi [emoji16] Czuję się nawet dobrze poza tym, że coś mnie bierze - jakaś grypa czy coś. Kocyk, ciepła herbatka i tv/książka - plan na dzisiaj. Pozdrawiam wszystkie mamuśki [emoji112]
 
Dzień dobry :)
Ja teraz jestem u fryzjera, trzeba zrobić ze sobą porządek na Święta :) A potem lecę do pracy na 12.
Też mam praktycznie codziennie bóle podbrzusza, mam nadzieję, że to normalne.
Miłego dnia dla Wszystkich:*
 
Do tej pory nie miałem problemów kobiecych w mc przed zajściem było ok a miesiąc po zajsciu dr mowi, ze mam nadzerke. Nic mnie teraz nie boli ale pęcherz piecze . Czy to może od tego?
Dokładnie jak nie jesteś pewna to dzwoń do lekarza i powiedz jak wyglada sytuacja. On najlepiej oceni czy masz przyjechać czy dalej obserwować.
 
Dzień dobry.

Ja dziś miałam w planach nadrobić zaległości w praniu ale chyba moje mdłości wygrały i mam w dup... To pranie dziś....
Idę zaraz do szwagierki na kawę bo już chrześnicy nie widzialam ze 4 dni 😂😂
 
reklama
Do góry