reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Wiki... Musisz Jasno stawiać granice. Ja urodziłam Filipa jak miałam 19lat. Chodziłam do technikum, mieszkałam z rodzicami. Potem ślub, mąż się wprowadził. Byliśmy w jednym pokoju u rodziców na piętrze. Ja się uczyłam potem w domu bo miałam indywidualne nauczanie i wtedy tata mi pilnował Filipa (tata pracuje na same nocki). Maturę zdałam, egzamin zawodowy też i to najlepiej w klasie wszystko. Pamiętaj że rodzice zawsze chcą dla nas dobrze i często im się świat wali bo jak to ich małe córeczki w ciąży. Jednak zapewniam Cię że pomimo wielkiej milosci i pomocy rodziców będzie dochodziło do sprzeczek, wtracania się, a im później tym gorzej, szczególnie jak już dziecko się pojawi a mama będzie nadgorliwa babcia itp. Dlatego najlepiej najszybciej jak możesz stawiaj granice albo idź na swoje
 
reklama
Objawy u każdego mogą być inne. Nie przejmuj się.
U mnie piersi były opuchnięte tylko na początku (jak przed okresem). Od tygodni są zupełnie normalne i nie mam z ich strony żadnych dolegliwości.

Szoping mi dziś nie wypalił :( wróciłam do domu, zjadłam obiad i leżę. Nie mam siły a wszystko co jem leży mi dziś na żołądku. Gorzej, bo mam ochotę jeszcze coś zjeść i chyba sobie tylko pogorszę.
Dziś będzie chyba piżamka i meczyk pod kołderką :)
Dziękuję bardzo za odpowiedź :) w takim razie dzisiaj dużo odpoczywaj i 3maj się ciepło :*
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie 😘😘 narazie jej powiem jeszcze raz wprost jakie mamy plany, mój jeździ do pracy do Niemiec wiec jak wyjezdza to nie mam auta dlatego nie będę miała jak do lekarza narazie dojeżdżać plus remont jeszcze u niego teraz wiec chcąc nie chcąc jeszcze trochę muszę być tutaj przynajmniej dopuki nie kupimy drugiego auta. Może jak zacznę szykować już tam pokoik i kategorycznie odmowie szykowania go tutaj to zrozumie 🤔
 
Dziewczyny, u mnie wizyta super 🙂 według USG 2tyg młodsza więc jestem w 6tyg, a nie w 8mym. To przez moje długie cykle. W każdym razie wychodzi ze to na pewno 6tc bo lekarka powiedziała mi kiedy przypadaloby zapłodnienie i wypada idealnie wtedy kiedy to było 😁 wiec u nas 6tc, wszystko ok na razie, za 3tyg kolejna wizyta żeby zobaczyć czy serduszko bije jak powinno, bo dziś mi już mrugało 100uderzen na minutę i gin mówiła że to pierwsze bicia serca 😍 mam L4 że względu na pracę już od jutra i jakoś mi kiepsko bo co ja będę robić całymi dniami... Ale kierowniczka zareagowała fajnie 🙂
Gratulacje kochana :)
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie, dopiero teraz spojrzałam na skierowanie od gin na nfz że nie zlecił mi HIV, hcv, ani różyczki przeciwciał, mimo że w planie opieki przedporodowej od położnej jest to zaznaczone jako badanie do 10 TC. Na kolejnej wizycie zakończę 11tc. Czy powinnam pójść wcześniej się upomnieć o te badania czy nic się nie stanie jak zrobię je pozniej? Bo mam nadzieję że mi wypisze na to skiero. Kurde jestem taka zła bo miałam prowadzic tylko prywatnie ale się skusiłam że nie będę płacić za badania na nfz a tu taki kwiatek jak połowa niezlecona
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie, dopiero teraz spojrzałam na skierowanie od gin na nfz że nie zlecił mi HIV, hcv, ani różyczki przeciwciał, mimo że w planie opieki przedporodowej od położnej jest to zaznaczone jako badanie do 10 TC. Na kolejnej wizycie zakończę 11tc. Czy powinnam pójść wcześniej się upomnieć o te badania czy nic się nie stanie jak zrobię je pozniej? Bo mam nadzieję że mi wypisze na to skiero. Kurde jestem taka zła bo miałam prowadzic tylko prywatnie ale się skusiłam że nie będę płacić za badania na nfz a tu taki kwiatek jak połowa niezlecona
Hej 😊
Powinnaś je zrobić do 10 tyg a jak masz w kwadracikach pozaznaczane ? Jak tak to pozaznaczaj sobie sama 😁
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie, dopiero teraz spojrzałam na skierowanie od gin na nfz że nie zlecił mi HIV, hcv, ani różyczki przeciwciał, mimo że w planie opieki przedporodowej od położnej jest to zaznaczone jako badanie do 10 TC. Na kolejnej wizycie zakończę 11tc. Czy powinnam pójść wcześniej się upomnieć o te badania czy nic się nie stanie jak zrobię je pozniej? Bo mam nadzieję że mi wypisze na to skiero. Kurde jestem taka zła bo miałam prowadzic tylko prywatnie ale się skusiłam że nie będę płacić za badania na nfz a tu taki kwiatek jak połowa niezlecona
Zaznacz sobie sama i już. Ja dzisiaj byłam na NFZ pozaznaczane cześć druga cześć wypisał
Jutro idę pierwszy raz do kobiety Ginekolog. Ona da mi skierowanie i od razu mama krew mi pobierze
 
reklama
Do góry