reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Część przyszłe mamuśki 😃
Z miłą chęcią jeśli pozwolicie dołączę go waszego zacnego grona😃
To moja 3 ciąża i zupełnie nie spodziewana tzn była spodziewana ale półtora roku temu jak się staraliśmy a nie teraz. Ale jest.
Co prawda ciężko mi z tym się jeszcze pogodzić bo były inne plany ale wiem , że się wszytsko ułoży.
Dziś zaczęłam 7tc , oprócz męża i przyjaciółki nie wie jeszcze nikt.

Ogólnie ciąża bardzo podobna do pierwszej więc po cichu obstawiam na dziewczynę 😃😉
Chociaż z drugiego syna też się uciesze bardzo.

Witaj
Ja tez w trzeciej ciąży :)
 
@adzaaa - super wiadomość! Za 3 tygodnie to już będzie kawał dzidziusia z mocnym serduchem :)

@Wiki99r - trudno mi coś poradzić. Po ślubie ponad rok mieszkaliśmy z moimi rodzicami i jestem im za to wdzięczna, bo dzięki temu zaoszczędziliśmy na wyposażenie swojego mieszkania. Ale bywało ciężko. Mąż czuł się nieswojo, Ojciec musiał się przyzwyczaić do drugiego "samca" na swoim terenie. Mama trochę się wtrącała. Ale to było w miarę krótko. Nie wyobrażam sobie na stałe mieszkać u kogoś.
Może po prostu na razie niech będzie jak jest (skoro byłby problem z Twoimi dojazdami i byłabyś większość czasu sama), ale ustalcie z Narzeczonym konkretny plan i się go ściśle trzymajcie. Mama może teraz tego nie chce do siebie dopuscić, ale ostatecznie będzie musiała się z tym pogodzić.
Tylko trzymajcie się swoich ustaleń pamiętając, że później emocje i hormony mogą sprawić, że pojawią się wątpliwości.

@cytrynk4 - słyszałam że na NFZ często zapominają albo pomijają niektóre badania... nie wiem czemu. Skoro jest to zalecane to 10 tyg to może lekarz rodzinny by dał skierowanie? Hmmm...
 
Część przyszłe mamuśki 😃
Z miłą chęcią jeśli pozwolicie dołączę go waszego zacnego grona😃
To moja 3 ciąża i zupełnie nie spodziewana tzn była spodziewana ale półtora roku temu jak się staraliśmy a nie teraz. Ale jest.
Co prawda ciężko mi z tym się jeszcze pogodzić bo były inne plany ale wiem , że się wszytsko ułoży.
Dziś zaczęłam 7tc , oprócz męża i przyjaciółki nie wie jeszcze nikt.

Ogólnie ciąża bardzo podobna do pierwszej więc po cichu obstawiam na dziewczynę 😃😉
Chociaż z drugiego syna też się uciesze bardzo.
Witaj i gratulacje! No cóż, los potrafi płatać figle i czasem trudno to ogarnąć ;)
Wszystko będzie dobrze. Dużo zdrowia!
 
Kobietki w 3 ciąży jakie macie różnice wieku między maluchami?
U mnie córka w lutym skończy 5 a syn we wrześniu skończył 3.
Córka od jakiś 2tyg (jak by coś czuła , a ja jeszcze nie wiedziałam ) gada mu że ona chce jeszcze małe dziecko w domu 😂
 
Wiki pwoedzmy sobie szczerze, twoja mama widzi w tobie albo swoją małą córeczkę albo gówniare która nie ma pojęcia o życiu. Póki musisz to siedź tam, ale jak tylko będziesz mogła się wyprowadzić to myślę że to będzie najlepsze rozwiązanie. Twój facet przy mamie nie będzie miał nic do powiedzenia, od tego się często zaczynają problemy w. związku
 
reklama
Czesc! Witam przyszłe mamy :) chętnie do was dołączę . Ja tez termin na lipiec ale raczej druga połowa. Według moich obliczeń dzis 6+3 jutro bede wiedziec cos wiecej bo mam wizyte u gin. To moja pierwsza ciąża wiec oczywiscie zielona jestem i panikuje :) do najmodszych tez nie należę 34 lata juz przeleciał:) pozdrawienia dla wszystkich pań:)
 
Do góry