reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Nie wiem jak powinno być ale oglądałam filmiki na YT gdzie dziewczyny opowiadały o swoim 7 tc i każda z nich miala mdłości a ja tego dnia kończyłam swój 6 tc i na drugi dzień już miałam [emoji14]
Kiedy teoretycznie powinny wystartować mdłości? Czytałam wiele różnych źródeł i te informacje nieco się różnią, a ciekawi mnie w sumie czy hormony dają mi w kość czy coś po prostu ze mną nie tak [emoji38]
 
reklama
Hej dziewczyny ! Ciężko mi Was nadrobić [emoji1787] Wszystkiego najlepszego dla solenizantki [emoji3059] Witam serdecznie nowe mamusie [emoji16]

Czy któraś z Was ma problem z cukrami ? W sensie przed ciążą ?
 
Kiedy teoretycznie powinny wystartować mdłości? Czytałam wiele różnych źródeł i te informacje nieco się różnią, a ciekawi mnie w sumie czy hormony dają mi w kość czy coś po prostu ze mną nie tak [emoji38]
Mi lekarz mowil ze mdlosci sa wynikiem wysokiego stezenia hcg liczony w dziesiatkach lub setkach tysiecy
 
Ja mam mdłości równo od dnia miesiączki, która nie przyszła... a wymioty zaczęły się dzisiaj, czyli 6+2
Ja tez mam 🤢 od dnia planowanej miesiączki 😒 ale bez wymiotów tylko dwa incydenty były 🤮, odrzuciłam kawę która kochałam i zastępuje pepsi, chociaż słodkie tez nie bardzo 🥴, gdzie ja jestem wyjadaczem słodyczy 😂😂😂, może w końcu będzie chłopak 😅
 
To tylko mnie nie jest niedobrze?[emoji23] Mnie najbardziej bawi jak sie najpierw na te mdłosci czeka, bo niby to oznaka ze jest ok, a potem sie narzeka ze zycie przez palce przelatuje bo się nie da funkcjonować[emoji14]. Dlatego ja nie czekalam ani w pierwszej ciazy ani teraz[emoji41]. I jestem prawie pewna, ze mieć nie będę.

Co do pepsi czy coli. Samo zuuooo. Dlatego wczoraj lapczywie wypiłam szklankę[emoji23]. Staram się pic wodę lub herbatę, ale wczoraj zdecydowanie ciągnelo mnie do czegos innego.
 
To tylko mnie nie jest niedobrze?[emoji23] Mnie najbardziej bawi jak sie najpierw na te mdłosci czeka, bo niby to oznaka ze jest ok, a potem sie narzeka ze zycie przez palce przelatuje bo się nie da funkcjonować[emoji14]. Dlatego ja nie czekalam ani w pierwszej ciazy ani teraz[emoji41]. I jestem prawie pewna, ze mieć nie będę.

Co do pepsi czy coli. Samo zuuooo. Dlatego wczoraj lapczywie wypiłam szklankę[emoji23]. Staram się pic wodę lub herbatę, ale wczoraj zdecydowanie ciągnelo mnie do czegos innego.
Ja tez staram się pić wodę 😏, ale ciężko bo jednak pepsi zastąpiła mi kawę ale nie przesadzam, bo wiadome zbyt dużo cukru tez źle. Mam tylko problem z nadkwaśnością, wcześniej od męża podkradalam mezopral, ale teraz jak się dowiedziałam o ciąży to odstawiłam i strasznie się czuje, takie kwasy 🙈.
 
reklama
Ja tez staram się pić wodę [emoji57], ale ciężko bo jednak pepsi zastąpiła mi kawę ale nie przesadzam, bo wiadome zbyt dużo cukru tez źle. Mam tylko problem z nadkwaśnością, wcześniej od męża podkradalam mezopral, ale teraz jak się dowiedziałam o ciąży to odstawiłam i strasznie się czuje, takie kwasy [emoji85].
Ja mialam problem ze zgagą w 4 i 5 tc. Jem mniejsze porcje, ograniczylam slodkie (czasem cos chwyce, ale staram sie w ciagu dnia, a nie na noc). Duzo wody, malo slodzonego i bedzie lepiej. A jak nie bylo to piłam mleko. Łagodziło zgage.
 
Do góry