reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Kasiunia wszystkiego dobrego! Dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania ❤❤❤
Ja do dzisiaj miałam tylko mdłości silne, a dzisiaj już podwójne wymioty zaliczone, aż mnie ze snu wyrwało... Gusia nie martw się tym TSH, ja mam 8, mimo ze przed ciaza miałam 1. Mój lekarz mówi ze takimi wahaniami nie ma się co martwić, bo jest wykryte od razu i jest wdrożone leczenie, a samo TSH jest bardzo zmienne, jak się stresujemy to rośnie, jeśli bierzesz leki jesteś pod kontrola to nic się nie dzieje. Mi zwiększył dawkę, kazał sprawdzić za tydzień i nie panikować bo to nic strasznego jeśli się leczy :) także spokojnie. Ft3 i ft4 badałaś?
Nie badałam. Zrobiłam tylko TSH i dali mi ltyroksyne, kazali przyjść za dwa tygodnie. We wtorek idę po wyniki progesteronu i bety to zapytam o te ft3 i ft 4.
Mam nadzieję ze w piątek ginekolog już wszystko powtórzy
 
reklama
Skonczony 6 tydzień to taki jakiś przełomowy, bo dużo dziewczyn zaczyna mieć objawy, głównie właśnie mdłości.
Mnie męczyły dokładnie w tygodniu 6+. Nie wymiotowalam choć nie raz bym chciała.

Też bym się przejechał do jakiegoś sklepu żeby uczcić z godnością handlową niedzielę ale szklanka na jezdni, mróz i panujaca jelitowka mnie skutecznie zniechęcają.
 
Jutro zaczynam 6 tydzień więc bardzo wczesna ciaza do tej pory objawów nie było a dzis jest ostro
Ja mam juz 6+2 i objawow jako takich nie mam. Czasami czuje ze cos jest na zoladku, bywa mi niedobrze ale nie wymiotuje. Lekarz powiedzial ze moge ale nie musze wymiotowac... Wszystko zalezy od organizmu.
 
Skonczony 6 tydzień to taki jakiś przełomowy, bo dużo dziewczyn zaczyna mieć objawy, głównie właśnie mdłości.
Mnie męczyły dokładnie w tygodniu 6+. Nie wymiotowalam choć nie raz bym chciała.

Też bym się przejechał do jakiegoś sklepu żeby uczcić z godnością handlową niedzielę ale szklanka na jezdni, mróz i panujaca jelitowka mnie skutecznie zniechęcają.
Dobrze że u mnie sklepy zamknięte. Mogę spokojnie przeleżeć cała niedzielę :)
 
Ja mam juz 6+2 i objawow jako takich nie mam. Czasami czuje ze cos jest na zoladku, bywa mi niedobrze ale nie wymiotuje. Lekarz powiedzial ze moge ale nie musze wymiotowac... Wszystko zalezy od organizmu.
Ja to nie wiem czy mi nie dobrze czy powoli wkręcam sobie że mi jest niedobrze bo powinni być. Jakieś placebo durne. A człowiek wkręci wszystko :D Szkoda że mój mózg nie ma guzika" OFF" . 😂
 
Ja mam mdłości od 4 dni (jestem dopiero 5+6), trwają cały dzień. Śpię z miską i chrupkami kukurydzianymi w łóżku :p ale ja się cieszę z tych mdłości, bo we wcześniej ciąży poronionej ich nie miałam, zresztą prawie żadnych objawów nie miałam. Wrażliwa na zapachy tez nie byłam. Teraz - ho ho. Nawet na sam widok czegoś już mi niedobrze.
 
reklama
Witajcie dziewczynki 😉 ja w pierwszej ciąży ani razu nie wymiotowałam za to miałam straszne mdłości... Teraz od kilku dni się znowu zaczyna od rana do wieczora mnie mdli ... Wczoraj pierwszy raz zwymiotowalam myjąc zęby...Jedyne co mi pomada na mdlosci to Pepsi 😂 wiem wiem niezdrowe więc nie powinnam no ale 🤣
 
Do góry