reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Aż obejrzę [emoji1787][emoji1787] Ale stara obejrzyj sobie „Stonoge” to dopiero psychol musiał wymyślić .
Bede wdzieczna jak dasz znac. Hahaha stonogi tez nie widzialam bo sie az balam tego zrycia ale najgorszy syf jaki obejrzalam to bylo serpski film. Nie moglam po tym dojsc do siebie psychicznie przez kilka dni. W tej chwili lece po kolei co oferuje netflix i tez czasami trafi sie "perelka" [emoji23]
 
Jestem z LubLina
A co do horrorów to ja polecam horror o morderczej oponie.....
Stonoge włączyłam z ciekawosci. Wg mnie scenarzyści, reżyserzy nie których "horrorow" powinni z automatu zostać zamknięci na obserwacji psychaitrzycznej bo nikt normalny by tego nie wymyslil
 
Jestem z LubLina
A co do horrorów to ja polecam horror o morderczej oponie.....
Stonoge włączyłam z ciekawosci. Wg mnie scenarzyści, reżyserzy nie których "horrorow" powinni z automatu zostać zamknięci na obserwacji psychaitrzycznej bo nikt normalny by tego nie wymyslil
Ja niedaleko ale Lubina 😊

Ojjjj to prawda no nikt normalny by czegoś takiego nie wymyślił
Zaraz poszukam i oglądne.
Stary poszedł po kebaba będzie jak znalazł :D
 
Ja z horrorów polecam Obecność ,mnie zaimponował. 😊 A jeśli lubicie tematykę o duchach to polecam tropiciele mogił. Wyszła jeszcze 2 część. Mnie osobiście 1 część się podobała 😊
 
reklama
Do góry